NewsyW domu Lewandowskich pojawiła się nowa osoba. W życiu Ani, Roberta i ich córek wielka rewolucja

W domu Lewandowskich pojawiła się nowa osoba. W życiu Ani, Roberta i ich córek wielka rewolucja

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi
Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi
Aneta Błaszczak
09.11.2020 14:20, aktualizacja: 09.11.2020 14:42

Anna Lewandowska nie narzeka na brak zajęć. Gwiazda spełnia się zawodowo na wielu płaszczyznach. Ma własne studio fitness, markę kosmetyczną, restaurację na warszawskim Wilanowie, prowadzi blog i aplikację z poradami na temat zdrowego stylu życia, wydaje książki i jest ambasadorką wielu luksusowych marek. Natłok zajęć dotychczas wzorowo łączyła z macierzyństwem. Nie zawsze jednak może pozwolić sobie na zabieranie córek na plan zdjęciowy, na którym potrafi spędzić cały dzień. Na brak wolnego czasu nie może narzekać także jej mąż, Robert Lewandowski.

Gdy Lewandowscy załatwiali sprawy biznesowe w Polsce, w opiece nad córkami pomagały im babcie dziewczynek. Maria Stachurska i Iwona Lewandowska z wielką przyjemność przejmowały wnuczki pod nieobecność rodziców. Dzięki temu Ania i Robert mogli spokojnie realizować kolejne projekty. Sytuacja nieco bardziej skomplikowała się, gdy kariera duetu zaczęła nabierać tempa za zachodnią granicą.

Czy Ania i Robert Lewandowscy mają opiekunkę do dzieci?

Życiem polskiej power couple coraz intensywniej interesują się niemieckie media. Para realizuje coraz to nowe projekty na tamtejszym rynku. Liczne zajętości spowodowały, że Lewandowscy podjęli decyzję o wynajęciu opiekunki do dzieci.

Flesz donosi, że Ania i Robert potrzebowali profesjonalnego wsparcia. Jak łatwo można przypuszczać, małżonkowie długo szukali zaufanej osoby, której będą mogli powierzyć swoje prywatne tajemnice. Niedawno w domu Lewandowskich pojawiła się niania, która nawet do 24 godzin na dobę może troszczyć się o Klarę i Laurę.

Jej pomoc przyda się szczególnie wtedy, gdy Anna i Robert, wyjeżdżając służbowo poza miasto, nie będą mogli zabrać swoich pociech ze sobą.

Mimo pandemii Lewandowska uznała, że w sytuacji, gdy obie babcie mieszkają w Polsce, ona w Monachium potrzebuje wsparcia – donosi gazeta, wyliczając: – Gwiazda rozwija własne firmy, powiększa zespół pracowników i planuje wprowadzenie kolejnych kosmetyków do oferty swojej marki.

Jakby tego było mało, Lewandowska wkrótce ruszy z kolejnym projektem. Tym razem połączyła siły z dziennikarką, Odetą Moro, z którą będzie nagrywać podcasty o tematyce kobiecej. Pierwszy odcinek usłyszymy jeszcze w tym roku.

Anna Lewandowska z rodziną
Anna Lewandowska z rodziną
Anna Lewandowska z córkami wspierają Roberta Lewandowskiego
Anna Lewandowska z córkami wspierają Roberta Lewandowskiego
Robert Lewandowski - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020
Robert Lewandowski - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020
Robert i Anna Lewandowscy z córkami
Robert i Anna Lewandowscy z córkami
Robert Lewandowski na spacerze z córką
Robert Lewandowski na spacerze z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także