ModaAż siedem gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego postawiło na czerwień! Agnieszka Hyży, Weronika Książkiewicz, Natasza Urbańska…

Aż siedem gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego postawiło na czerwień! Agnieszka Hyży, Weronika Książkiewicz, Natasza Urbańska…

gwiazdy w czerwonych sukienkach
gwiazdy w czerwonych sukienkach
Marta P.

01.06.2017 07:40, aktual.: 06.06.2017 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ATM Studio, swój jubileusz świętował znany projektant i kreator mody Dawid Woliński. Nad tym ważnym dla artysty wydarzeniem, mecenat objęła marka Martini.

Z tej okazji na wybiegu pojawiło się wiele znanych nazwisk. My szczególną uwagę zwróciliśmy, na wybijające się spośród wszystkich, czerwone kreacje gwiazd: Agaty Nizińskiej, Kasi Sokołowskiej, Ady Fijał, Agnieszki Hyży, Weroniki Książkiewicz, Nataszy Urbańskiej oraz Pauliny Koziejowskiej. Wszystkie Panie tego wieczoru, jak na zawołanie, tłumnie przybyły dumnie prezentując się w różnych odcieniach czerwieni. To był niemalże kalejdoskop tejże barwy!

Agata Nizińska miała na sobie suknię w iście japońskim stylu, przypominającą wschodnie kimono. Wyraźnie w jej kreacji odcinał się roślinny wzór. Góra sukienki to zdecydowany kontrast czerni i czerwieni. Na tle pozostałych pań, aktorka wyglądała bardzo egzotycznie i oryginalnie.

Gwiazdy Agnieszka Hyży, Weronika Książkiewicz, Natasza Urbańska i Paulina Koziejowska, niestety, tej imprezy raczej nie będą mogły zaliczyć do udanych. Ich stylizacje, nie dość, że łudząco podobne, to w dodatku były oparte na tej samej modowej zasadzie: kolor główną atrakcją. Spośród tego grona można było jedynie "odróżnić" Paulina Koziejowską, która choć hołdowała tej samej metodzie, to jednak w jej kreacji główną rolę odgrywał mocno asymetryczny krój sukienki, który sprawił, że prezenterkę można było wyłowić spośród pozostałych pań "obleczonych" w czerwień.

Kasia Sokołowska z kolei, pozostała wierna kontrastowi czerni i czerwieni i wybrała na tę okoliczność bardzo efektowny czarny kostium z czerwoną marynarką, która w miejscu ramion przypominała róże. Trzeba przyznać, że to dość ciekawe zestawienie.

Ada Fijał zdecydowanie pobiła "salonowe rywalki" oryginalnością. To był nokaut! Aktorka zestawiła ze sobą lateksowy róż i czerwień. Do różowych sandałów dobrała czerwone kabaretki. Niewiele kobiet mogłoby sobie pozwolić na taką kompozycję, która ze swej natury powinna wyglądać tandetnie. U Ady Fijał z kolei stylizacja ta nabrała charakteru i klasy. Super!

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii.

Natasza Urbańska - Dawid Woliński x Martini, 2017
Natasza Urbańska - Dawid Woliński x Martini, 2017
Weronika Książkiewicz - Dawid Woliński x Martini, 2017
Weronika Książkiewicz - Dawid Woliński x Martini, 2017
Agata Nizińska - Dawid Woliński x Martini, 2017
Agata Nizińska - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Ada Fijał - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Kasia Sokołowska - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Natasza Urbańska - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Weronika Książkiewicz - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Agnieszka Hyży - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Agata Nizińska - Dawid Woliński x Martini, 2017
  • Paulina Koziejowska - Dawid Woliński x Martini, 2017
[1/7] Ada Fijał - Dawid Woliński x Martini, 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także