NewsyInternauci z całego świata oszaleli na widok 5-letniej córeczki Cristiano Ronaldo! Już po samych brwiach widać, że to wykapany tatuś

Internauci z całego świata oszaleli na widok 5‑letniej córeczki Cristiano Ronaldo! Już po samych brwiach widać, że to wykapany tatuś

Cristiano Ronaldo i Alana Martina
Cristiano Ronaldo i Alana Martina
Elwira Szczepańska
17.11.2022 13:00, aktualizacja: 17.11.2022 16:21

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Karierę w sporcie rozpoczął już jako nastolatek. Teraz może się pochwalić licznymi sukcesami i wieloma pucharami. Utytułowany sportowiec zdołał także stworzyć przykładną rodzinę. Razem ze swoją narzeczoną, Georginą Rodriguez, wspólnie wychowuje piątkę pociech.

Najstarszy syn piłkarza – Cristiano Junior, który napawa go wyjątkową dumą, skończył w tym roku 10 lat. Sportowiec jest też ojcem trzyletnich bliźniąt – Evy i Mateo. Pod koniec 2017 roku na świat przyszła pierwsza biologiczna córka pary – Alana Martina, a pół roku temu kolejna – Bella Esmeralda. Starsze dzieci urodziły wynajęte przez Cristiano surogatki.

Niedawna rodzina Portugalczyka miała wielki powód do świętowania. Alana skończyła 5 lat.

Cristiano Ronaldo i Alana Martina – podobieństwo

Piłkarz stara się być w stałym kontakcie z fanami. Cristiano w social mediach dzieli się wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami z życia swoich bliskich. Ostatnio na jego profilu pojawiło się zdjęcie najmłodszej córeczki – Alany Martiny. Urodzinowa fotografia uroczej dziewczynki siedzącej na kolanach dumnego ojca w mig obiegła świat, a przy tym sprawiła, że cały internet oszalał na punkcie małej solenizantki.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad urodą, jaką po pięknych rodzicach odziedziczyła Alana. Dziewczynka może pochwalić się ciemnymi oczami, uroczymi krzaczastymi brwiami i kruczoczarnymi włosami. Już po tych trzech cechach nie ma wątpliwości, że 5-latka to wykapany ojciec.

Zdjęcie Cristiano Ronaldo z córką Alaną do tej pory polubiło już 10 milionów internautów, a liczba ta cały czas rośnie. Nie ma wątpliwości, że córeczka piłkarza skradła serca sporego grona użytkowników Instagrama.

Urodziny córki Cristiano Ronaldo – Alany Martiny
Urodziny córki Cristiano Ronaldo – Alany Martiny
Alana Martina – córka Cristiano Ronaldo
Alana Martina – córka Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo z córką Alaną
Cristiano Ronaldo z córką Alaną
Córka Cristiano Ronaldo -Alana Martina
Córka Cristiano Ronaldo -Alana Martina
Cristiano Ronaldo z córką Alaną Martiną
Cristiano Ronaldo z córką Alaną Martiną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także