NewsyCoroczna kartka od księcia Williama wywołała masę spekulacji. Książę Louis nie ma palca?

Coroczna kartka od księcia Williama wywołała masę spekulacji. Książę Louis nie ma palca?

Brytyjska rodzina królewska fot. Instagram
Brytyjska rodzina królewska fot. Instagram
14.12.2023 17:41

Jedną ze świątecznych tradycji pielęgnowanych przez royalsów jest coroczne przedstawianie kartki świątecznej. Król Karol III z królową Camillą oraz książę William z rodziną już podzielili się swoimi kartkami. Tegoroczne wydanie nie tylko różni się od poprzednich, ale też skrywa kilka niespodzianek.

Coroczne kartki świąteczne od rodziny królewskiej to tradycja

Tradycję dotyczącą kartek w brytyjskiej rodzinie królewskiej zapoczątkowała królowa Elżbieta II, kiedy była jeszcze księżniczką. Przekazał ją jej ojciec, a ona zaszczepiła ją w kolejnych pokoleniach.  W tym roku kartka księcia Williama i jego rodziny okazała się zupełnie inna niż zazwyczaj, nie tylko ze względu na czarno-białe barwy, ale również ze względu na drobne nieprawidłowości, które widzimy na fotografii.

Kartka świąteczna od księcia Williama i księżnej Kate zaskoczyła w tym roku

Co przedstawia tegoroczna kartka księcia Williama i księżnej Kate? Fotografia różni się od poprzednich tym, że nie jest kolorowa. Na samym środku widzimy księżniczkę Charlotte, która siedzi na tronie. Obok niej stoi książę Louis. Z tyłu stoi książę William u boku Kate Middleton i księcia George’a. Pod zdjęciem rodziny królewskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zwrócili uwagę na wiele “ukrytych” szczegółów, które nie pasują do fotografii. To, co rzuca się w oczy to fakt, że książę nie ma jednego palca. Niektórzy też zauważyli dziwnie wyglądającą nogę księcia Louis'a. Zwrócono również uwagę, na fryzurę księcia George'a, która wyglądała tak, jakby przed chwilą przymierzał koronę.

Zauważyliście inne nieprawidłowości?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także