Agnieszka ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa: Zuzannę i Karolinę, które Wojciech traktuje jak własne dzieci. Oprócz tego małżonkowie wychowują synów: Nicolasa i Gabriela. Córki Agnieszki są już dorosłe. Kilka tygodni temu dumna rodzina pochwaliła się tym, że Zuzanna stanęła na ślubnym kobiercu. Do ołtarza poprowadził ją ojczym.
Wojciech Modest Amaro wydał za mąż drugą córkę
W ten weekend Agnieszka i Wojciech cieszyli się szczęściem drugiej córki, Karoliny, która wzięła ślub kilkanaście dni po swojej siostrze. Piękność poślubiła pochodzącego z Trójmiasta architekta, Jakuba. Uroczystość odbyła się na farmie Amaro. Panna młoda miała na sobie piękną suknię z dużym dekoltem, szerokim trenem, a do tego miała na głowie welon. Pan młody brylował w kremowym garniturze i białej koszuli.
Zdjęcia młodej pary zobaczycie w galerii pod tekstem. Zamieściliśmy tam również fotki Wojciecha i Agnieszki. Rodzice Karoliny wyglądali równie wspaniale. Ojczym miał na sobie czarny garnitur, szarą kamizelkę oraz białą koszulę i krawat. Jego partnerka wybrała na tę okazję pomarańczową suknię. Już na wesele gwiazdorska para zmieniła kreacje. Wojciech postawił na marynarkę w kratkę, a Agnieszka na różową, dwuczęściową sukienkę.
Jak oceniacie kreacje rodziny?