NewsyCórka Paula Walkera wzięła ślub. Na wzruszającym nagraniu widać, kto poprowadził ją do ołtarza. Jej ojciec byłby dumny

Córka Paula Walkera wzięła ślub. Na wzruszającym nagraniu widać, kto poprowadził ją do ołtarza. Jej ojciec byłby dumny

Córka Paula Walkera wzięła ślub
Córka Paula Walkera wzięła ślub
Krystyna Miśkiewicz
23.10.2021 12:40, aktualizacja: 23.10.2021 16:27

Paul Walker to aktor, którego fani pokochali za rolę w serii filmów Szybcy i Wściekli. Wcielał się tam w postać agenta FBI, który próbuje rozbić szajkę trudniącą się nielegalnymi wyścigami samochodowymi. Na planie zaprzyjaźnił się z Vinem Diselem. Aktor zagrał w pięciu kolejnych częściach, a jego karierę przerwała tragiczna śmierć.

30 listopada 2013 roku był uczestnikiem charytatywnego wydarzenia. Założona przez niego organizacja Reach Out Worldwide zbierała fundusze na pomoc ofiarom tajfunu. W czasie imprezy największą atrakcją było Porsche Carrera GT. Aktor i jego doradca finansowy wybrali się na przejażdżkę sportowym samochodem. Mężczyzna, który kierował autem, stracił nad nim panowanie i uderzył w drzewo i latarnię. Maszyna stanęła w płomieniach i obydwaj zginęli na miejscu. Śmierć przystojnego aktora była wielkim szokiem dla fanów i środowiska Hollywood, ale przede wszystkim dla jego ukochanej córeczki Meadow.

Córka Paula Walkera wzięła ślub. Jest nagranie z wesela

Meadow Walker latem poinformowała, że jest zaręczona. Wybrankiem jej serca jest Louis Thornton-Allan, który jest początkującym aktorem. Zaledwie kilka tygodni po tej wiadomości zakochani postanowili się pobrać. Córka zmarłego tragicznie aktora pochwaliła się w sieci nagraniem z uroczystości. Jednym z honorowych gości był oczywiście najlepszy przyjaciel jej ojca, czyli Vin Diesel. Jest on ojcem chrzestnym Meadow i w zastępstwie poprowadził pannę młodą do ołtarza. Tą wzruszającą chwilą postanowiła się ona pochwalić na Instagramie, zamieszczając nagranie oraz zdjęcia z ceremonii.

Jesteśmy małżeństwem - napisała.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów. Panna młoda wzbudziła też zachwyt swoją suknią ślubną. Wybrała tego dnia bardzo prostą kreację, która podkreśliła jej idealną figurę. Śnieżnobiała sukienka miała wycięte plecy i krój syrenki. Wszystko uzupełniła krótkim welonem i delikatnym makijażem. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

  • Meadow Walker i Vin Diesel
  • Meadow Walker z mężem
  • Meadow Walker z mężem
  • Meadow Walker z mężem
  • Meadow Walker z mężem
  • Meadow Walker
  • Meadow Walker i Vin Diesel
[1/7] Meadow Walker i Vin Diesel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także