NewsyCórka Paula Walkera olśniła na premierze "Szybkich i wściekłych". Meadow wyrosła na przepiękną kobietę. "Tata byłby dumny"

Córka Paula Walkera olśniła na premierze "Szybkich i wściekłych". Meadow wyrosła na przepiękną kobietę. "Tata byłby dumny"

Meadow Walker i Paul Walker
Meadow Walker i Paul Walker
Zuza Maciejewska
20.06.2021 11:20, aktualizacja: 20.06.2021 16:18

Paul Walker dzięki serii Szybcy i wściekli zyskał ogólnoświatową rozpoznawalność. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na kolejne odsłony produkcji z jego udziałem. Kariera aktora rozwijała się znakomicie. Niestety została przerwana w 2013 roku, gdy mężczyzna zginął w tragicznym wypadku samochodowym.

Walker brał udział w akcji charytatywnej, której głównym celem była zbiórka pieniędzy na rzecz ofiar tajfunu Haiyan. Podczas wydarzenia on i jego znajomy wybrali się na przejażdżkę Porsche Carrerą. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem. Samochód stanął w płomieniach. Panowie zginęli na miejscu.

Paul pozostawił pogrążonych w żałobie fanów, a także swoich bliskich. W tym córkę Meadow, która dba, by pamięć o jej ojcu nie zniknęła. Co jakiś czas udostępnia w sieci publikacje związane z tatą, które poruszają internautów. Tak jak kilka miesięcy temu, gdy wrzuciła na Instagram wyjątkowe wideo.

Nagranie powstało w dniu, w którym Walker świętował urodziny. Meadow planowała zrobić mu niespodziankę i bez zapowiedzi weszła do przyczepy campingowej. Gwiazdor się przestraszył. Upadł na łóżko i nie mógł powstrzymać śmiechu (więcej pisaliśmy tutaj).

Córka Paula Walkera, Meadow Walker na premierze Szybkich i wściekłych

Niedawno odbyła się premiera dziewiątej części Szybkich i wściekłych. Pojawił się na niej wyjątkowy gość, córka Paula Walkera, Meadow, która przyciągnęła uwagę fotoreporterów. 22-latka pewnie pozowała na ściance i prezentowała swoją elegancką stylizację. Wybrała prostą, czarną kreację od Yves Saint Laurent. Ma ona wycięcia po obu stronach talii i ozdabia ją biała kokarda. Dobrała do niej srebrne kolczyki.

Internauci na Instagramie komplementowali jej stylizacje:

  • Wyglądasz doskonale. Perfekcja w każdym calu.
  • Nie mogę się napatrzeć. Idealna stylizacja. Tata byłby dumny.
  • Właściwa osoba na właściwym miejscu. Świetne zdjęcie.

Meadow Walker ma spore doświadczenie w pozowaniu. Od pewnego czasu spełnia się jako modelka. Na swoim koncie ma m.in. kontrakt z prestiżową marką Proenza Schouler. Została twarzą jesiennej kolekcji.

Myślicie, że córka Paula Walkera podbije świat mody?

Obraz
Meadow Walker na premierze
Meadow Walker na premierze
Meadow Walker na premierze
Meadow Walker na premierze
Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/Shutterstock (12116237l)  Meadow Walker  'Fast & Furious 9' film premiere, Arrivals, Los Angeles, California, USA - 18 Jun 2021
Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/Shutterstock (12116237l) Meadow Walker 'Fast & Furious 9' film premiere, Arrivals, Los Angeles, California, USA - 18 Jun 2021
Paul Walker z córką Meadow w dzieciństwie
Paul Walker z córką Meadow w dzieciństwie
Paul Walker z córką Meadow
Paul Walker z córką Meadow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także