NewsyCórka Anity Lipnickiej ma już 17 lat. Pola Porter zachwyciła kreacją na studniówce

Córka Anity Lipnickiej ma już 17 lat. Pola Porter zachwyciła kreacją na studniówce

Anita Lipnicka, Pola Porter
Anita Lipnicka, Pola Porter
Źródło zdjęć: © akpa, instagram
05.02.2024 15:30

Anita Lipnicka ma już prawie dorosłą córkę. 17-latka bawiła się niedawno na studniówce. Internauci nie mogli oderwać oczu.

Pola Porter jest córką Anity Lipnickiej i Johna Portera. Para była ze sobą przez 12 lat i łączyła ich nie tylko sfera prywatna, ale też zawodowa. To miłość do muzyki i wspólna pasja sprawiły, że tych dwoje się w sobie zakochało. Teraz ich córka zdaje maturę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Córka Anity Lipnickiej zdaje maturę

Nie da się ukryć, że Pola Porter odziedziczyła urodę po pięknej mamie. Córka artystów przyszła na świat w 2006 roku. Dziewczyna niedawno rozpoczęła karierę modelki. Teraz czeka ją także napisanie matury. Jakie ma dalsze plany? 

- Zdaje rozszerzoną matematykę na maturze, składa papiery do czterech uczelni w Holandii na kierunki związane z biznesem i administracją. Marzy o tym, by studiować w Amsterdamie albo w Rotterdamie i w ogóle nie jest zainteresowana żadnymi artystycznymi zawodami. Jest bardzo pragmatyczna, bardzo poukładana, ambitna i obowiązkowa. Jest jakby naszym przeciwnym biegunem - zdradziła Anita Lipnicka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. 

Córka Anity Lipnickiej zachwyciła na studniówce

Pola jest już po studniówce. Anita Lipnicka pochwaliła się na Instagramie nagraniem z tego dnia. Córka Anity i Johna pokazała się w czarnej kreacji i od razu zachwyciła internautów, którym nie umknął fakt, że jest niezwykle podobna do mamy. Niektórzy nawet zauważyli, że Pola Porter bardzo przypomina Jessicę Biel. 

Pola Porter
Pola Porter© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także