Wygrał szóstą edycję The Voice i zniknął. Co słychać u Krzystofa Iwaneczko?
Krzysztof Iwaneczko powalił swoim głosem wszystkich jurorów w 6. edycji programu The Voice of Poland. Był w grupie Marii Sadowskiej. Co aktualnie słychać u zwycięzcy talent-show?
Rafał Dudek
Niedawno zakończył trasę koncertową, która odbywała się w klubach i filharmoniach. Bilety sprzedawały się w całości kilkanaście dni przed koncertami. Prezentował swój autorski materiał który będzie na płycie:
Zagrałem kilkanaście dużych koncertów. Bilety na większość z nich zostały wyprzedane z dużym wyprzedzeniem. Zadebiutowałem w warszawskim Palladium, występowałem w klubach i filharmoniach. Oczywiście podczas tych koncertów udało mi się zaprezentować mój materiał - w całości autorski - powiedział dla PAP Life
Zapowiada również, że nowa piosenka pojawi się w ciągu kilku dni:
W przygotowaniu jest już kolejna trasa koncertowa. Zapowie ona mój singel, który lada dzień ujrzy światło dzienne
Czekacie na płytę zwycięzcy The Voice of Poland 6?