NewsyMałgorzata Rozenek bez litości miażdży hejterów: "Martwię się o was". W tle jej sylwetka na miarę sportsmenki

Małgorzata Rozenek bez litości miażdży hejterów: "Martwię się o was". W tle jej sylwetka na miarę sportsmenki

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

21.05.2023 08:40, aktual.: 21.05.2023 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek jest nie tylko piękna, ale również uzdolniona. Od wielu miesięcy możemy oglądać ją w Dzień Dobry TVN, gdzie zachwyca charyzmą u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Jedną z charakterystycznych cech Gosi są jej szczupłe nogi, które budzą tak podziw, jak i zazdrość.

Wczoraj media zamieściły jej zdjęcia w kusej mini, co wywołało lawinę komentarzy. Niestety, nie wszystkie były przyjemne, a niektóre wręcz obelżywe.

Małgorzata Rozenek reaguje na hejterskie wypowiedzi

W niedzielny poranek 44-latka dodała na Instagram obszerny tekst, poświęcony ciałopozytywności. Jej zdaniem termin ten powinien się odnosić również do osób szczupłych.

Kilka słów o tolerancji i ciałopozytywności . To działa w obie strony najmilsi. Dużo się o niej mówi w kontekście osób z nadwagą i nawet zrobiliśmy jako społeczeństwo spory postęp w tym temacie, to jakoś ciągle nie rozumiemy, że ta cała ciałopozytywność ma obejmować różne typy sylwetki nawet te o zgrozo, szczupłe czy wręcz chude. Ciałopozytywności chodzi o uznanie, że każdy człowiek powinien mieć pozytywne wyobrażenie o własnym ciele – zaczęła.

Gosi nie obchodzi to, co internauci mają do powiedzenia nt. jej prezencji.

Pisanie komukolwiek, że jest za gruby, chudy, wysoki, niski, prosty, krzywy, taki czy owaki jest po prostu nadużyciem i brakiem uprzejmości, a tak naprawdę czymś gorszym, ale nie chce Wam tak z rana (jak to pisze jest 7:00 i chłopaki jeszcze śpią) walić tu przy niedzieli z grubej rury. Szanuję Was jako społeczność, ale nie interesuje mnie za bardzo Wasze zdanie na temat mojego wyglądu – szczerze wyraziła własne zdanie.

Odsłonięcie nóg nie upoważnia nikogo do tego, by oceniać Gosię w jakikolwiek sposób.

Wyjście z domu nawet w krótkiej mini nie jest zachęceniem Was do wyrażania opinii na temat moich nóg. Czy wyjście bez makijażu, do wyrażanie opinii o mojej twarzy. Tak jak dla Was wyjście z domu nie powinno wiązać się z tym ze pani w autobusie będzie oceniać Wasze nogi lub twarze. Opublikowanie zdjęcia na social mediach również nie spełnia tej funkcji i nie działa tu argument, że skoro ktoś publikuje swoje zdjęcia to my mamy prawo je oceniać, ale nawet jeżeli zakładamy, że macie. To pamiętajcie, że to co piszecie tu o mnie dużo więcej mówi o Was niż o mnie – dodała.

Małgorzata Rozenek z apelem do krytykantów

Mama trzech synów ma prośbę do followersów oto, aby nie projektowali na niej swoich lęków czy ograniczeń.

Nie projektujcie na mnie swoich lęków, ograniczeń, przekonań, albo zwykłego braku uprzejmości – zaapelowała, dodając: – Mam taką sylwetkę jaką chciałam i jaka mnie się podoba. Tak samo jak będąc w ciąży bardzo podobało mi się moje ciało o 36 kg cięższe. Wtedy inni, albo właśnie ci sami „martwili się” o tamto ciało.

Gosia ma dość komentarzy ze strony "uprzejmych" osób nt. smoczka czy pieluchy jej najmłodszego syna, Henryka. Smoczka nie nosi on od grudnia, a pieluchy od 2 tygodni.

Ci sami pewnie martwią się o smoczek Henia(odstawiony przez niego w pewien grudniowy dzień) czy pieluchy, których już nie nosi od 2 tyg. – pochwaliła chłopca.

Gwiazda śniadaniówki jest bardziej zmartwiona nie o siebie, tylko o swoich hejterów.

Szczerze? To ja mocniej martwię się o Was. Ostatnio naprawdę niewiele Wam trzeba, żebyście wprowadzili się w stany dygotu i rozjuszenia. To jest dopiero niezdrowe – zakończyła.
Małgorzata Rozenek fot. AKPA
Małgorzata Rozenek fot. AKPA
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. KAPiF)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. KAPiF)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed studiem DDTVN fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed studiem DDTVN fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek odsłania brzuch
Małgorzata Rozenek odsłania brzuch
Małgorzata Rozenek odsłania brzuch
Małgorzata Rozenek odsłania brzuch
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także