NewsyMajka Jeżowska pochwaliła się prezentem urodzinowym od syna. Nie mógł jej bardziej zaskoczyć w 60. urodziny

Majka Jeżowska pochwaliła się prezentem urodzinowym od syna. Nie mógł jej bardziej zaskoczyć w 60. urodziny

Majka Jeżowska, syn
Majka Jeżowska, syn
Krystyna Miśkiewicz

29.05.2020 11:00, aktual.: 29.05.2020 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Majka Jeżowska na polskiej scenie muzycznej obecna jest od ponad czterech dekad. Trudno w to uwierzyć, ale wokalistka 25 maja skończyła 60 lat. Na początku swojej kariery tworzyła głównie muzykę pop, później jednak zaczęła tworzyć piosenki skierowane do dzieci. Te utwory okazały się kluczem do jej wielkiego sukcesu. W licznych wywiadach przyznała, że obrała taką drogę kariery, ponieważ planowała napisać piosenkę dla swojego syna. Skłoniło ją to przed laty do przeszukania muzycznych archiwów, po czym okazało się, że polska twórczość w tej dziedzinie jest bardzo uboga i niskiej jakości. Wokalistka tę jakość postanowiła zbudować i po latach można przyznać, że bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę innym artystom.

Jej ciepły głos, niezwykła charyzma sceniczna i pogodne usposobienie natychmiast zawładnęły sercami najmłodszych słuchaczy. Piosenkarka ma na swoim koncie platynową i kilka złotych płyt, a jej największe przeboje: A ja wolę moją mamę czy Wszystkie dzieci naszesą, potrafi zanucić każde dziecko. Na tych utworach wychowało się kilka pokoleń.

Majka Jeżowska: co dostała na 60. urodziny od syna?

Wielka kariera muzyczna, liczne koncerty i wyjazdy nie przeszkodziły artystce spełniać się w roli mamy. Syn wokalistki, Wojtek, jest już dorosłym mężczyzną i oczywiście wie, co najbardziej cieszy jego mamę, dlatego na 60. urodziny przygotował coś wyjątkowego. Dwa dni po uroczystości odbyła się premiera filmu dokumentalnego o przygotowaniach do koncertu Majki Jeżowskiej na Pol’and’Rock Festival pt. Majka i pokojowy Wall of Death.

Wojciech jest reżyserem i producentem filmowym, a dokument okazał się jego prezentem na urodziny i Dzień Matki. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Nergala, który udzielał Majce wskazówek, co do tego jak powinna zachowywać się na scenie podczas rockowego koncertu.

Pod filmem pojawiła się cała masa komentarzy od zachwyconych internautów:

  • Fantastycznie! To musiał być świetny koncert, a teraz jest piękna pamiątka.
  • Aaaaa!!!! Popłakałam sie!!!!Ja chce jeszcze raz!!!!
  • Jest moc, jest czad! Czysty Rock and roll!
  • Majka Jesteś niesamowita !!!! Twoja ekipa również !!!! Kocham Cię!!!!
  • To było meeeega !!!!Poplakalam się – czytamy w komentarzach pod filmem.

Film to bardzo profesjonalna, a zarazem wzruszająca produkcja, która pokazuje cały backstage z tego występu. Polecamy, a Majce życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Majka Jeżowska i Nergal
Majka Jeżowska i Nergal
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także