ExclusiveWoliński odsłonił nieznane kulisy wesela Przetakiewicz. Wręczył jej prezent za ponad 30 tys. zł. Ale cudo!

Woliński odsłonił nieznane kulisy wesela Przetakiewicz. Wręczył jej prezent za ponad 30 tys. zł. Ale cudo!

Dawid Woliński o ślubie Joanny Przetakiewicz
Dawid Woliński o ślubie Joanny Przetakiewicz
15.11.2020 21:20, aktualizacja: 16.11.2020 12:06

Joanna Przetakiewicz w ostatnim tygodniu września wzięła ślub z Rinke Rooyensem. Para pobrała się w warszawskim apartamencie projektantki, w towarzystwie świadków i dzieci gwiazdy. Po części oficjalnej nowożeńcy spakowali walizki i wraz z gośćmi, których zaprosili na wesele, polecieli do Grecji, gdzie czekał na nich dalszy ciąg romantycznej ceremonii.

Dawid Woliński o ślubie Joanny Przetakiewicz. Co dał jej w prezencie?

Na południu Europy Joanna i Rinke powiedzieli sobie tak w obecności weselników. Wśród gości nie zabrakło gwiazd takich jak Kayah czy Dawid Woliński. Juror Top Model od lat przyjaźni się z bizneswoman. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział, jak wyglądało przyjęcie. Było bardzo kameralnie i jeszcze bardziej luksusowo.

Było to wesele bardzo malutkie, na 30 osób. Daleko od Polski, w cudownym, fantastycznym miejscu. W zasadzie na Olimpie, bo tak wyglądał hotel w którym wszyscy byliśmy. Cudowne. Atmosfera nie do opisania. Ale przede wszystkim piękna miłość Asi i Rinke, wbrew różnym sytuacjom, które w sieci panują. Ktoś wymyśla coś, powiedział co, wiedział jak, a inni powtarzają.

Dawid rozpływał się, opowiadając o miłości Joanny i Rinke. Ich związek uważa za idealny:

To jest niesamowite – jak widzicie Aśkę i Rinke, który zjada ją oczami na każdym kroku. On jest zawsze, wszędzie i tylko dla niej. Więc to jest cudowne i piękne uczucie. Wiele osób mogłoby się od nich nauczyć bezpośredniości uczuć. Wyrażania ich. Opowiadania o nich. Zero oporów do kochania i miłości. Pękła tama z uczuciami i to jest właśnie ich miłość.

Woliński zdradził nam, jaki prezent ślubny przygotował wraz z przyjaciółmi dla pary młodej. Na Przetakiewicz i Rooyensa czekała bardzo piękna, oryginalna niespodzianka:

My mamy taką grupę przyjaciół, tzw. gang. I zamówiliśmy u pana Oskara Zięty jedyne na świecie lustro, które się nazywa rondo. Wyprodukowane w ciągu dwóch miesięcy specjalnie dla Asi, w czerwonym kolorze. 150 cm, czerwone lustro. Najważniejsze to to, że jest jedyne na świecie. Mam nadzieję, że fajny prezent.

Lustra dostępne w internetowym sklepie artysty mają z góry ustaloną cenę, a jej wartość uzależniona jest od wielu czynników, na przykład koloru, popularności, a często również od rozmiaru. Za gotowe rozwiązanie (w ofercie są w trzech wariantach kolorystycznych: zielonym, niebieskim i srebrnym) trzeba zapłacić między 25 a 35 tysięcy złotych. To pozwala przypuszczać, że cena za spersonalizowany, czerwony model, jaki otrzymali Joanna i Rinke, była jeszcze wyższa.

Cała rozmowa z Dawidem o ślubie J.Ro i holenderskiego producenta poniżej.

  • Przykładowe lustro Oskara Zięty, dostępne w sklepie online
  • Przykładowe lustro Oskara Zięty, dostępne w sklepie online
  • Przykładowe lustro Oskara Zięty, dostępne w sklepie online
  • Przykładowe lustro Oskara Zięty, dostępne w sklepie online
  • Joanna Przetakiewicz i Dawid Woliński
  • Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens i Dawid Woliński
  • Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa
[1/7] Przykładowe lustro Oskara Zięty, dostępne w sklepie online
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także