NewsyBarack Obama zaniemówił z wrażenia na widok prezentu od Michelle. Niebywałe, co mu wręczyła

Barack Obama zaniemówił z wrażenia na widok prezentu od Michelle. Niebywałe, co mu wręczyła

Michelle Obama, Barack Obama
Michelle Obama, Barack Obama
Elwira Szczepańska

02.01.2021 08:00

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama dał się poznać jako poważny dyplomata i świetny przywódca. Według wielu jeden z najlepszych w historii USA. Ma też bardzo ludzką twarz. Amerykanie cenią go za szeroki uśmiech, szczerość i miłość, którą darzy swoją rodzinę. W małżonce, Michelle Obamie, znalazł prawdziwe oparcie, a i ona u jego boku bardzo rozkwitła i sama zrobiła niemałą karierę.

Oboje bardzo dbają o łączące ich uczucie, między innymi przykładając wagę do trafionych prezentów świątecznych. Tym razem to była pierwsza dama wygrała. Zrobiła mężowi naprawdę wielką niespodziankę.

Jaki prezent kupiła Michelle Obama Barackowi pod choinkę?

Barack Obama na Instagramie pochwalił się prezentem od żony. Otrzymał wyjątkowe dzieło sztuki. Zostało wykonane przez niesłusznie skazanego na więzienie artystę samouka Valentina Dixona. Pierwsza dama zamówiła u niego obraz przedstawiający pole golfowe, a konkretnie 12 dołek w Augusta National.

Na Boże Narodzenie Michelle zaskoczyła mnie tym rysunkiem 12 dołka w Augusta National, wykonanym przez wspaniałego artystę @ValentinoDixon. To niesamowita rzecz, ale jej historia jest jeszcze lepsza.Valentino dorastał w Buffalo w stanie Nowy Jork i od najmłodszych lat rozwijał wielką umiejętność i pasję do rysowania. Niestety, kiedy miał 21 lat, został niesłusznie skazany za przestępstwo, którego nie popełnił i skazany na co najmniej 38 i pół roku więzienia.Przez ponad dwie dekady za kratkami utrzymywał, że jest niewinny. W końcu odnowił swoją pasję do sztuki, dzięki radom swojego wuja, który powiedział mu: „Jeśli odzyskasz swój talent, możesz odzyskać swoje życie”. Mimo że nigdy nie odwiedził pola golfowego, wykorzystał zdjęcia z czasopism do narysowania pól golfowych, takich jak to na tym zdjęciu. Jego sztuka i historia przyciągnęły uwagę całego kraju w 2012 roku dzięki niestrudzonemu wsparciu jego rodziny i kilku profilom w publikacjach poświęconych golfowi. Następnie, w 2018 roku, trzech studentów studiów licencjackich z projektu Innocence w Georgetown odkryło dowody potwierdzające niewinność, o której Valentino mówił przez cały czas. A po 27 latach w końcu był wolny.Dziś Valentino dużo podróżuje, aby podzielić się swoją historią i promować potrzebę reformy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. I na szczęście dla mnie i dla wielu innych nadal rysuje. Jestem bardzo dumny, że mogę pokazać jedną z jego prac – napisał były prezydent.

Sam autor także pochwalił się na swoim Instagramie zamówieniem, jakie wykonał dla Michelle Obamy. Udostępnił wideo z grafiką, wyjaśniając, że pierwotnie stworzył ręcznie narysowany kawałek za pomocą kolorowych ołówków w więzieniu, ale "zawsze wracał i poprawiał go, ponieważ dzieło sztuki nigdy nie jest kompletne".

Napisał także, że przygotowanie zamówienia było dla niego prawdziwym zaszczytem, a praca zajęła mu ponad 400 godzin. Uważa też, że jest to największy rysunek przedstawiający pole golfowe na świecie.

Trzeba przyznać, że Michelle Obama wykazała się wielką kreatywnością, ale także doskonale wiedziała, co wzruszy jej męża, jako prezent pod choinką.

  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Obraz, jaki dostał Barack Obama
  • Barack Obama z prezentem od Michelle
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Malia Obama ma stalkera
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
[1/7] Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także