NewsyJennifer Lopez dostała prezent od Baracka Obamy. Dołączył dedykację. Kto by pomyślał, że są ze sobą tak blisko

Jennifer Lopez dostała prezent od Baracka Obamy. Dołączył dedykację. Kto by pomyślał, że są ze sobą tak blisko

Barack Obama, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Barack Obama, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Elwira Szczepańska
22.12.2020 06:00

Michelle i Barack Obamowie sprawili wielka radość Jennifer Lopez i Alexowi Rodriguezowi obdarowując ich wspaniałym prezentem świątecznym. Wzruszony sportowiec nagrał wideo i podzielił się z internautami swoim szczęściem.

Jaki prezent wręczyli Obamowie Jennifer Lopez i Alexowi Rodriguezowi?

Były prezydent Stanów Zjednoczonych i jego żona Michelle wysłali do J.Lo i A–Roda piękną, osobiście podpisaną książkę Baracka, A Promise Land. Sportowiec pokazał prezent swoim obserwatorom na Instagramie w krótkim klipie wideo.

Dostałem dziś niezłą książkę od jednego z liderów – zaczyna nagranie.

Wewnątrz znajduje się osobista dedykacja od prezydenta i jego podpis. Kto by pomyślał, że jest tak blisko z gwiazdą hitu Waiting for tonight:

Dla Jennifer i Alexa, z wdzięcznością za przyjaźń i wsparcie!

Alex dodaje, że ma teraz trochę do przeczytania, a to zajmie z pewnością dużo czasu.

Cóż za wspaniały prezent od naszego byłego prezydenta. Nie mogę się doczekać, aż zanurzę się w tej książce! Co jest na twojej liście lektur? – zapytał w poście.

Taki prezent jest bezcenny nie tylko ze względu na sentyment, ale także z powodu wartości materialnej egzemplarza z autografem i wpisem byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. To najlepsza niespodzianka, jaką Obamowie mogli podarować Lopez i Rodriguezowi. Nie zapominajmy, że wartość pozycji będzie rosła, ze względu na jej unikatowość.

O czym jest książka Baracka Obamy A Promise Land?

A Promise Land (Ziemia obiecana) jest pamiętnikiem napisanym przez Baracka Obamę, 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych, którego kadencja trwała od 2009 do 2017. Książka została opublikowana 17 listopada 2020 w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwszy z dwóch zaplanowanych tomów.

Pozostając skupionym na karierze politycznej byłego prezydenta, wspomnienia dokumentują życie Obamy od jego wczesnych lat po wydarzenia związane z zabiciem Osamy bin Ladena w maju 2011 roku.

Obama napisał w tweecie po ogłoszeniu publikacji książki, że celem publikacji jest rzetelne rozliczenie prezydentury, sił, z którymi borykamy się jako naród, oraz tego, jak możemy wyleczyć nasze podziały i sprawić, by demokracja działała dla wszystkich jednakowo.

Książka otrzymała wiele pozytywnych recenzji i została umieszczona na listach najlepiej sprzedawanych pozycji na koniec tego roku przez The New York Times, The Washington Post i The Guardian.

Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
Barack Obama – dedykacja na książce dla J.Lo
Barack Obama – dedykacja na książce dla J.Lo
Alex Rodriguez z książką Baracka Obamy
Alex Rodriguez z książką Baracka Obamy
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także