NewsyCiężarna Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę związku. Poród tuż tuż, a aktorka pozuje na uroczym kadrze z mężem

Ciężarna Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę związku. Poród tuż tuż, a aktorka pozuje na uroczym kadrze z mężem

Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę
Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę
Elwira Szczepańska

05.11.2022 21:20

Dominika Gwit już niedługo zostanie mamą. Razem ze swoim mężem Wojciechem Dunaszewskim oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Aktorka opublikowała w sieci post prosto z kliniki i pokazała zdjęcie z badania USG. Zapozowała w objęciach ukochanego i nie ukrywała swojej wielkiej radości.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi – przyszli rodzice napisali w mediach społecznościowych.

Przyznała również, że nie było to łatwe, ale pomimo zdrowotnych przeszkód po kilku latach udało jej się zajść w upragnioną ciążę.

Od czerech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty – zdradziła przy innej okazji.

Dominika nie trzymała też fanów w niepewności, jeżeli chodzi o płeć dziecka. Szybko zdradziła, że razem z mężem oczekują na narodziny syna. Jest jednak tajemnica, którą nie ma zamiaru się dzielić. Nie będzie ujawniała imienia, jakie wybrali dla chłopca.

Pewnie, że wybraliśmy. Już dawno mieliśmy z mężem wybrane (imię przyp. red.) i dla dziewczynki, i dla chłopca, ale to nasza słodka tajemnica – powiedziała Dominika Gwit w sieci.

Wiadomo, że dziecko przyjdzie na świat zimą. Dominika jest już na ostatnim etapie oczekiwania na maluszka. 5 listopada świętowała razem z mężem rocznice związku.

Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę związku

Dominika Gwit w mediach społecznościowych opublikowała wyjątkowy post - jej mąż rzadko pozuje do zdjęć, ale zrobił wyjątek z okazji rocznicy związku.

Dziś mija sześć pełnych miłości lat - napisała Dominika.

Wybrali się także do kina, co Gwit pokazała na Instastory. Nie jest tajemnicą, że Dominika i Wojtek stworzyli związek, o jakim wielu ludzi może pomarzyć. Podkreślają, że zbudowali go na szacunku.

Mamy różne charaktery, różne zainteresowania, każdy potrzebuje dużo przestrzeni i tę przestrzeń dostaje. Ten związek jest tak udany i silny, bo my siebie bardzo szanujemy. Kiedy Wojtek mówi, że biega i będzie biegał codziennie, bo to kocha, to ja mu nie powiem: „Teraz już nie możesz, kochanie”. Nawet przez myśl mi to nie przejdzie. Chcę, żeby był szczęśliwy - mlowiła aktorka w Vivie!

Małżonkom pozostaje życzyć jeszcze wielu lat w szczęściu, no i szczęśliwego rozwiązania, bo wkrótce ich rodzina się powiększy.

  • Ciężarna Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę związku
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit pokazała twarz dziecka
  • Dominika Gwit w ciąży
  • Ciężarna Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę związku
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit pokazała ciążowe krągłości
  • Dominika Gwit pokazała ciążowe krągłości
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit w ciąży
[1/10] Ciężarna Dominika Gwit świętuje 6. rocznicę związku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także