NewsyTe aktorki i aktorzy dorastali w biedzie. Dziś są jednymi z najbogatszych osób na świecie

Te aktorki i aktorzy dorastali w biedzie. Dziś są jednymi z najbogatszych osób na świecie

Ci aktorzy dorastali w biedzie (fot. EastNews)
Ci aktorzy dorastali w biedzie (fot. EastNews)
Mikey
07.06.2023 07:00

Większość osób marzyła w dzieciństwie, by zostać aktorem lub piosenkarzem. Niektórym osobom udało się to marzenie spełnić, lecz ich droga nie była usłana różami. Wybraliśmy kilka sławnych nazwisk, które w dzieciństwie doznały biedy, a dziś mogą pochwalić się milionami na koncie.

Tom Cruise

Tom Cruise urodził się w Syracuse w stanie Nowy Jork. Był synem inżyniera Thomasa Mapothera i nauczycielki Mary Lee Mapother. Wychowywał się razem z trzema siostrami. Tom nie wspomina dobrze swojego dzieciństwa. W jednym z wywiadów przyznał, że żył w totalnym ubóstwie, a jego ojciec był dla niego bardzo surowy, opisał go jako tyrana i tchórza, który bił swoje dzieci. Na całe szczęście udało mu się wyjechać z domu i zdobyć wymarzoną karierę aktorską. Dziś Tom Cruise jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów, a jego zarobki sięgają około 50 milionów dolarów rocznie.

Demi Moore

Demi Moore nie miała łatwego dzieciństwa. Zanim się urodziła, ojciec odszedł od jej matki, a ona winiła za to Demi. Dodatkowo rodzicielka gwiazdy zmagała się z alkoholizmem. W domu aktorki były ciągłe kłótnie i awantury. W wieku 15 lat Demi została zgwałcona przez jednego z przyjaciół matki. Uciekła z domu, gdy miała 16 lat i zaczęła żyć na własną rękę. Obecnie zarobki Demi Moore sięgają około 53-60 milionów dolarów rocznie.

Jim Carrey

Jim Carrey urodził się prowincji Ontario w Kanadzie. Gdy miał 12 lat jego ojciec stracił pracę, co mocno odbiło się na życiu jego całej rodziny. Jim jako nastolatek musiał codziennie ciężko pracować, m.in. w fabryce.

Mój ojciec został bez pracy, kiedy miał 51 lat i to był dla nas wszystkich prawdziwy cios. Przez jakiś czas mieszkaliśmy razem w przyczepie i pracowaliśmy jako ochroniarze i woźni - wyznał Carrey w jednym z wywiadów.

Aktor po wielu latach ogłosił, że przechodzi na emeryturę. Dziś jego majątek wycenia się na ponad 150 milionów dolarów.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio dorastał w bardzo biednej dzielnicy Los Angeles w Kalifornii. W okolicy, w której mieszkał z matką, roiło się od przestępców, prostytutek i narkomanów. Mimo wszystko rodzice starali się jak mogą wychowywać Leonarda. Dziś Leonardo DiCaprio robi oszałamiająco karierę i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Jego zarobki sięgają od 20 do 40 milionów dolarów rocznie.

Joanna Kulig

Joanna Kulig może nie jest tak rozpoznawalna jak pozostali aktorzy, jednak też powoli robi karierę w Hollywood. W ubiegłym roku aktorka w rozmowie z Dzień Dobry TVN wyznała, że pochodzi z ubogiej rodziny, ale mimo wszystko udało jej się z niej wyjść i aktualnie cieszy się z tego, co ma.

Sama jako dziecko dużo pomocy otrzymałam. Wielu ludzi mi bardzo pomogło. Będąc z małej miejscowości, gdzie dużo takich paczek sama otrzymałam, teraz pojawiam się w Hollywood, czyli wyszłam z totalnej biedy do tego, co teraz mam - zdradziła Kulig.

Ich kadry znajdziecie pod artykułem.

  • Tom Cruise (East News)
  • Demi Moore (East News)
  • Leonardo DiCaprio (East News)
  • Jim Carrey (East News)
  • Jim Carrey (East News)
  • Joanna Kulig (AKPA)
  • Joanna Kulig (AKPA)
  • Tom Cruise (East News)
  • Leonardo DiCaprio (East News)
  • Demi Moore (East News)
[1/10] Tom Cruise (East News)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także