NewsyBohater "Chłopaków do wzięcia" od 21 dni walczy o życie. Jest w stanie krytycznym. Rodzina prosi o modlitwę

Bohater "Chłopaków do wzięcia" od 21 dni walczy o życie. Jest w stanie krytycznym. Rodzina prosi o modlitwę

Chłopaki do wzięcia
Chłopaki do wzięcia
Magda Kwiatkowska

20.01.2021 16:15, aktual.: 21.01.2021 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chłopaki do wzięcia to polski serial dokumentalny emitowany od 7 października 2012 roku na kanale Polsat Play. Seria opowiada historie mężczyzn pochodzących z miasteczek i wsi, którzy szukają miłości. Kilku z nich bierze udział w programie niemal od początku. Największą popularność udało się zdobyć Jarusiowi, który założył własny kanał na YouTube oraz rozpoczął aktywną sprzedaż pamiątek ze swoim wizerunkiem.

Na przełomie lat fani produkcji byli świadkami wielu tragedii. Kilku uczestników zmarło lub toczyło walkę z trudnymi chorobami. W sieci pojawiły się kolejne smutne informacje. Jeden z uczestników 18. sezonu walczy w szpitalu o życie. Jego najbliżsi proszą o modlitwę. Stan mężczyzny jest ciężki.

Pan Stanisław z Chłopaków do wzięcia walczy o życie

Marcin Flis zgłosił się do programu, ponieważ od lat doskwierała mu samotność. Odkąd tylko po raz pierwszy pojawił się w programie, towarzyszył mu tata – pan Stanisław. Mężczyzna służył synowi radami oraz dzielił się życiowym doświadczeniem. Sam nigdy nie miał problemu z kobietami. Przez cały czas nie tracił wiary w to, że Marcin pozna kobietę, z którą ułoży sobie życie:

Póki jeszcze żyję, chciałbym twoją żonę zobaczyć – mówił w programie.

We wtorkowe popołudnie w Internecie pojawiły się smutne informacje. Pan Stanisław od blisko miesiąca przebywa w szpitalu, gdzie walczy o życie. Najbliższy przyjaciel rodziny poinformował o tym za pomocą social mediów. Okazuje się, że senior zachorował na koronawirusa:

Kochani potrzebujemy teraz od was wsparcia!!!!! W tym poście nie ma miejsca na hejt czy heheszki... Tata Marcina przebywa teraz w stanie krytycznym w szpitalu Covidowym. Jest podłączony do respiratora.

W dalszej części zwrócił się do fanów serialu z prośbą o modlitwy, ponieważ stan seniora jest krytyczny:

Jedyne co teraz nam zostaje to modlitwa, bo stan naprawdę jest krytyczny. Prosimy o wsparcie wszystkie dobre dusze, które tutaj są. Następne dwie doby będą rozstrzygające – napisał.

Marcin również postanowił zabrać głos w tej sprawie. W komentarzu wyznał, że jego ojciec od blisko dwóch tygodni walczy o życie podłączony pod respirator:

Jest podłączony do respiratora już 13 dobę. Walczy o życie 21 dni w szpitalu na OIOM.

Fani produkcji łączą się z rodziną w modlitwach. Wierzymy, że w ciągu kilku najbliższych dni okaże się, że stan pana Stanisława się poprawił.

Pan Stanisław - Chłopaki do wzięcia
Pan Stanisław - Chłopaki do wzięcia
Pan Stanisław - chłopaki do wzięcia
Pan Stanisław - chłopaki do wzięcia
Pan Stanisław - Chłopaki do wzięcia
Pan Stanisław - Chłopaki do wzięcia
Marcin i Pan Stanisław - Chłopaki do wzięcia
Marcin i Pan Stanisław - Chłopaki do wzięcia
Marcin - chłopaki do wzięcia
Marcin - chłopaki do wzięcia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także