Newsy"Chłopaki do wzięcia": Tancerz zaatakował żonę. To straszne, o co ją oskarża. "Chciała się wybić, to teraz ja wybiję ją"

"Chłopaki do wzięcia": Tancerz zaatakował żonę. To straszne, o co ją oskarża. "Chciała się wybić, to teraz ja wybiję ją"

Chłopaki do wzięcia. Tancerz i Zuzia
Chłopaki do wzięcia. Tancerz i Zuzia
16.03.2023 16:00

Chłopaki do wzięcia to serial dokumentalny Polsat Play. Jest emitowany od 2012 i ukazuje losy mężczyzn z małych miejscowości, którzy chcą znaleźć miłość. Najbardziej popularnymi bohaterami formatu byli oczywiście Jaruś, Ryszard – ps. "Szczena", Krzysztof – ps. "Bandziorek". Innym ze znanych uczestników serialu był Robert – ps. "Tancerz".

Mężczyzna znalazł dzięki programowi miłość, a tak przynajmniej się wydawała. Jego wybranką była Zuzanna, z którą nawet sformalizował związek. Drogi pary szybko się rozeszły. Kilka dni temu Zuzia potwierdziła plotki o rozstaniu.

Tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem – obwieściła na Instagramie.

Wpływ na rozkład małżeństwa miało podjęcie przez Zuzę pracy za granicą.

To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. (...) Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło – dodała kobieta.

Kobieta wstrzymała się przy tym od jakichkolwiek, krytycznych uwag pod adresem swojego byłego wybranka.

Chłopaki do wzięcia. Tancerz odpowiada ex-partnerce

Gdy tancerz dowiedział się o tym, że jego żona potwierdziła rozstanie, uderzył w nią w social mediach.

Chciałem wam powiedzieć, że wy wierzycie Zuzi, a ona wam oczy mydli. To nie jest prawda. Kupiłem jej auto, bo chciała. Miała wypadek, to skakaliśmy wtedy koło niej. Teraz się odpłaca. Po co ona do gazet poszła i napisała na mnie cuda? – zaczął mężczyzna, który najprawdopodobniej myśli, że to Zuzia poinformowała media o sprawie, co nie jest prawdą.

Następnie wysunął przeciwko ex-partnerce masę oskarżeń naprawdę ciężkiego kalibru.

 Bez mojej wiedzy chciała się wylansować. Tak się nie robi. Wspólnie uzgadnia się sprawę, a nie samemu pierze brudy. To ja też powiem coś na nią. (...) Od początku przyjechała do mnie z jedną walizką. Miała długi. Chciała się wylansować. Tylko na mnie psy wieszacie, a ona jest w porządku? To pani do towarzystwa. Wszystko powiem w telewizji – gromił żonę.

Ekipa telewizyjna rzekomo ma przyjechać do niego w maju i wtedy opowie jej o rzekomych przewinieniach Zuzi. Nie zabrakło przy tym gróźb. Tancerz zapowiedział, że skoro partnerka "chciała się wybić w telewizji", to on "wybije ją".

Miała wszystko, niczego jej nie brakowało. A jej się w główce coś popieprzyło niestety. (...) Chciała się wybić w telewizji, to teraz ja wybiję ją – podsumował ten wątek.

Pełnego monologu wysłuchacie poniżej:

Reakcje internautów na monolog Tancerza

Użytkownicy sieci są skrajnie podzieleni, jeśli chodzi o materiał zarejestrowany przez influencera.

  • Chłopie dorośnij. Przecież wiadomo że gazety plotkarskie (...) nikogo o nic nie pytają (...). Miej resztki godności i zamiast opowiadać na insta, złóż pozew o rozwód i po sprawie.
  • Na pewno dobrze się nią opiekowałeś i jesteś dobrym człowiekiem.. .nie doceniła Cię... przykre to wszystko... z miłości do nienawiści.
  • Ona chciała dobrze dla Ciebie. Chciała cię zabrać do Niemiec do roboty, ale niestety ty się nie nadajesz do żadnej pracy – to wypowiedzi, jakie zamieścili pod filmem.

A wy co myślicie na ten temat?

Chłopaki do wzięcia. Tancerz odpowiada ex-partnerce
Chłopaki do wzięcia. Tancerz odpowiada ex-partnerce
Chłopaki do wzięcia. Tancerz i Zuzia
Chłopaki do wzięcia. Tancerz i Zuzia
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także