NewsyTransseksualny syn Cher schudł 35 kilo! Jak wygląda teraz?

Transseksualny syn Cher schudł 35 kilo! Jak wygląda teraz?

Chaz Bono schudł 35 kilo
Chaz Bono schudł 35 kilo
Karol

07.02.2016 18:00, aktual.: 08.02.2016 00:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Syn Cher jest jedną z pierwszych transseksualnych osób, które doczekały się własnego reality-show. Transformację Chaza Bono codziennie podglądały kamery, co spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród widzów. Chociaż mężczyzna zmienił płeć, na długo po zakończeniu emisji programu zmagał się z nadwagą. Teraz może pochwalić się szczuplejszą o 35 kilogramów sylwetką.

Chaz zaczął chudnąć już w amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami, w której brał udział. Regularne treningi zmotywowały go do pracy nad sobą po zakończeniu show. Dzisiaj może pochwalić się imponującym wynikiem, o którym opowiedział podczas wizyty u Oprah Winfrey.

Nigdy nie byłem w stanie schudnąć przed zmianą płci. Byłem odłączony od mojego ciała, źle się w nim czułem, żeby przejmować się czymś takim jak nadwaga

Dla prezentacji pełnego efektu metamorfozy Chaza, Oprah pokazała kilka zdjęć z czasów, kiedy był kobietą. Bono nie był zadowolony z niespodzianki.

Dla większości transseksualnych osób oglądanie starych zdjęć przed transformacją jest ciężkim przejściem. Na ogół to nie są dobre wspomnienia

Chaz Bono zmienił płeć w 2009 roku.

Chaz Bono schudł 35 kilo
Chaz Bono schudł 35 kilo
Chaz Bono schudł 35 kilo
Chaz Bono schudł 35 kilo

Chaz Bono w trakcie transformacji:

Chaz Bono schudł
Chaz Bono schudł
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także