Jastrząb TVCeline Dion zaśpiewała hit Adele "Hello"! Lepiej niż oryginał?

Celine Dion zaśpiewała hit Adele "Hello"! Lepiej niż oryginał?

Celine Dion wykonała hit Adele
Celine Dion wykonała hit Adele
Milena Majek
01.01.2016 23:25, aktualizacja: 02.01.2016 16:25

Nieustannie pojawiają się informacje dotyczące Adele. Od kiedy wróciła na scenę, po dość długiej przerwie, nie schodzi z ust fanów. Najnowszy krążek artystki, zatytułowany 25, świetnie się sprzedaje. Fani doskonale znają wszystkie utwory, a Adele wciąż ich zaskakuje. Wokalistka udowodniła, że ma dystans do siebie. Wystąpiła w programie, w którym zaśpiewała przy akompaniamencie dziecięcych instrumentów.

Niedawno informowano, jakoby artystka dopuściła się plagiatu jednego z utworów z najnowszej płyty. Adele zdaje się niczym nie przejmować. Jej piosenki biją rekordy popularności. Hello wykonywało już wielu wokalistów na całym świecie. Tym razem jest ono szczególne. Celine Dion postanowiła się zmierzyć z absolutnym hitem. Wykonała utwór koleżanki z branży podczas sylwestrowego koncertu w Las Vegas. Zdziwiła tym swoich fanów. Kiedy publiczność zaczęła klaskać, artystka powiedziała:

Nie panikujcie, Adele tu nie ma

Potem wzięła mikrofon do ręki i udając, że trzyma słuchawkę telefonu, rozpoczęła śpiew hitu wszech czasów. Jak Wam się podoba? Oceńcie sami. Dla porównania dołączamy oryginalne wykonanie.

Adele wykuje swój hit Hello
Adele wykuje swój hit Hello
Celine Dion wykonała hit Adele
Celine Dion wykonała hit Adele
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także