NewsyŻona Krychowiaka spokojnie jadła śniadanie, aż tu nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Wszystko nagrała. Scena jak z filmu

Żona Krychowiaka spokojnie jadła śniadanie, aż tu nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Wszystko nagrała. Scena jak z filmu

Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Zuza Maciejewska
08.01.2021 08:20, aktualizacja: 08.01.2021 13:27

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat zaręczyli się w 2018 roku, po siedmiu latach związku. Piłkarz poprosił francuską modelkę o rękę podczas wspólnych wakacji na Bora-Bora. Zorganizował kolację we dwoje w luksusowej restauracji, a potem uklęknął przed nią, prosząc o rękę. O szczegółach ślicznotka opowiedziała w rozmowie z Vivą!.

Oświadczył mi się na Bora-Bora. Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam (śmiech). Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się.

Rok później Grzegorz i Celia byli już małżeństwem. Pobrali się w Święta Bożego Narodzenia, a zdjęciami z uroczystości podzielili się z internautami. Opublikowali fotografie z ceremonii, na której ukochana sportowca wystąpiła w białym garniturze. Wybór kreacji odbił się szerokim echem w mediach, w końcu rzadko zdarza się, by panna młoda sięgała po typowo męski fason.

Celia Jaunat je śniadanie z żyrafą. Widok zapiera dech

Bajkowe życie Krychowiaków trwa w najlepsze. Para uwielbia dalekie podróże, dlatego każdą przerwę od pracy spędza na walizkach. Aktualnie małżonkowie przebywają w Afryce. Sylwestrową noc spędzili w Kenii, teraz są już w Tanzanii. Zakochani aktywnie relacjonują swoją wyprawę po czarnym lądzie w social mediach. Nie szczędzą zdjęć z zapierającymi widokami w tle.

Życie wśród egzotycznych zwierząt rządzi się swoimi prawami. W czwartek Celia pokazała, jak od kilku dni wyglądają jej śniadania.

Ubrana w szlafrok modelka spokojnie raczy się kawą, a tuż obok niej zza otwartego ona wyłania się żyrafa, która niczym najbardziej oswojone zwierzę domowe zajada się resztkami posiłku z talerza. Tło wygląda jak wyciągnięte z filmu.

I tak nie byłam głodna. Moja nowa poranna rutyna — podpisała nagranie Celia Krychowiak.

Internauci w komentarzach nie potrafią ukryć zachwytu. Piszą, że takie posty są świetne, a blogerka wygląda znakomicie.

Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Celia Jaunat w Afryce
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także