GalerieCelebrity Splash: relacja na żywo

Celebrity Splash: relacja na żywo

Celebrity Splash: relacja na żywo
Magda Guss-Gasińska

07.03.2015 20:11, aktual.: 07.03.2015 21:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza grupa śmiałków skacze do wody! Andrzej Młynarczyk kończy przygodę z programem

1 odcinek ''CELEBRITY SPLASH'' ruszył! Szalone show Polsatu prowadzą: Krzysztof Jankes i Łukasz Grass. Dziś do wody skoczy pierwsza grupa gwiazd. Do półfinału przejdą tylko 3 osoby! Skoki ocenia jury w składzie: Otylia Jędrzejczak, Tomasz Zimoch i Danuta Stenka.

Przemysław Saleta

Polski kick-boxer i bokser wagi ciężkiej wybrał skocznię z wysokości 10 metrów. Jak pokona strach? - Skaczę tyłem wtedy nie widzę odległości - tłumaczy. Po udanym skoku Jankes zaśpiewał śmiałkowi ''sto lat''. Przemysław Saleta ma dziś urodziny! Będzie miał szczęście i wygra dzisiejszy odcinek?

OCENY: 4,5; 6; 7 w sumie 17 punktów.

Ola Ciupa

Ona boi się wody! Pierwszy skok był traumą. Dziś seksowna modelka Donatana zaprezentowała się w fikuśnym, czerwonym stroju. Strachliwa Ola wybrała skocznię z wysokości 5 metrów.

OCENY: 3; 5 ; 6 w sumie 14 punktów

Andrzej MłynarczykTomek Chodakowski z ''M jak miłość'' wybrał skocznię z wysokości 7,5 metra!

OCENY: 4 ; 6 ; 7 w sumie 17 punktów

Ilona Felicjańska.Modelka i życiowa wojowniczka wybrała żółty, dużo zakrywający strój. Wybrała skok z 7,5 metra. Swój występ zadedykowała rodzinie i wszystkim, którzy walczą ze swoimi słabościami. Danuta Stenka popłakała się komentując skok Ilony! Noty będą wysokie?

OCENY: 7 ; 9 ; 10 w sumie 26 punktów

Darek Kuźniak

Mistrz Kulinarny Top Chef wybrał najwyższy poziom! Był szalenie pewny siebie. Jury podziela jego entuzjazm. Jak do tej pory to najlepszy skok!

OCENY: 9; 10 ; 10 w sumie 29 punktów

Adam KraśkoNajsłynniejszy rolnik w Polsce pokonał strach i skoczył! Wybrał skok z wysokości 5 metrów. Po wyjściu z basenu powiedział tylko ''Jest zajebiście''! Przejdzie dalej? W sumie zgarnął 17 punktów.

Po głosowaniu jury Adam Kraśko i Ola Ciupa opuściliby program. Po głosowaniu telewidzów wszystko się zmieniło! Rolnik zdobył najwięcej punktów od publiczności z głosowania sms! W programie zostaje też Darek Kuźniar. Z finałem pożegnał się właśnie Przemek Saleta, Ilona Felicjańska. Ola Ciupa i Andrzej Młynarczyk biorą udział w dogrywce! Decyzją jury Andrzej Młynarczyk żegna się z programem.

Jak Wam się podobało? Nas najbardziej zaskoczyła Danuta Stenka. Spodziewaliśmy się, że będzie chłodna, zdystansowana i szczerze mówiąc nie do końca byliśmy przekonani, że pasuje do tego programu. Z resztą nie tylko my zadawaliśmy sobie pytanie: Co ona tutaj robi? Do pierwszego odcinka. Danuta Stenka okazała się żywiołowa, energetyczna i to ona robi w tym programie największe show!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także