ExclusiveTylko u nas! Caroline Derpieński zdradza imię partnera miliardera i zapowiada spotkanie z Shakirą. Szykują się prawdziwe gratki [WIDEO]

Tylko u nas! Caroline Derpieński zdradza imię partnera miliardera i zapowiada spotkanie z Shakirą. Szykują się prawdziwe gratki [WIDEO]

Caroline Derpieński zdradziła imię partnera
Caroline Derpieński zdradziła imię partnera
Elwira Szczepańska
04.05.2023 18:40, aktualizacja: 05.05.2023 22:37

Caroline Derpieński zgodziła się na kolejną rozmowę z naszą reporterką. Nie tylko zdradziła imię ukochanego i kilka szczegółów na jego temat, ale też zapowiada spotkanie z Shakirą. Co jeszcze obiecała?

Caroline Derpieński spotka się z Shakirą

Caroline Derpieński w rozmowie z naszą reporterką odniosła się do oskarżeń, które pojawiły się mediach, że jej kariera to oszustwo. Zapowiedziała, że jak tylko wyląduje w Miami, czyli już jutro to pokaże każdy detal swojego życia, a nawet partnera!

Jutro mam galę Billboard, czyli to są takie Oscary muzyczne. Będę siedzieć przy stoliku z Shakirą - pochwaliła się.

I dodała:

Ludzie mówią, o, sfejkowałaś karierę, o jesteś do niczego w Miami, o, ty wcale chyba nie mieszkasz w Miami. Przejrzyjcie mój Instagram, to jest pierwsza rzecz, a druga, zapraszam przed telefoniki, jak tylko wyląduje w Miami, będę wszystko pokazywać co do detala. W końcu pokażę mojego partnera.

Na pytanie, jak Caroline uzyskała zaproszenie na tak wyjątkowe wydarzenie, ta pozwoliła sobie na ironię:

Bo ja przecież nie jestem dobrą influencerką w Stanach, to dlatego...

Kiedy jednak nasza reporterka drążyła temat, bo przecież wejście na taką galę nie jest dostępne, Caroline nieco się rozgadała i stwierdziła, że ta impreza jest na równi z pożądaną Met Galą. Biletów nie da się kupić.

Można kupić za 1000 dolarów dostęp, żeby oglądać na żywo przez internet online.

Derpieński zaproszenie otrzymała nie dzięki partnerowi miliarderowi, a przez swoją pracę w Miami. Czy to ona zabiera mężczyznę na imprezę?

Tak, tak, zabieram go, już rozmawiałam z Jackiem i on jest chętny, rozpłakałam się. Nauczyła się trochę słówek hiszpańskich, jak Jack, tyle mnie hejtu spotkało... I wanna cry - mówiła - A Jack powiedział, dont cry, dont cry babe, wstawimy razem fotę.

Caroline Derpieński pokaże ukochanego

Caroline zapowiada, że pokaże ukochanego:

Tak, już nie mogę się doczekać, jest tyle niedomówień. Ludzie mówią różne bzdury, że mój partner jest Polakiem, że mój partner mieszka w Polsce, że jest teraz w Polsce, że jest milionerem, nie Jack nie jest milionerem, a miliarderem. Jest teraz w Miami. Dziękuję.

Czy Caroline poruszy w rozmowie z Shakira temat jej rozstania z Pique?

Ten temat jest bolesny, ale ja mam dystans do siebie i ona przez swoją piosenkę również, więc na pewno uszczypliwie powiem, co tam u Pique.

Na koniec Caroline zdradziła, jaką nałoży kreację na jutrzejszą galę. Ciekawi? Cała rozmowa poniżej.

Caroline Derpieński - 2022 rok
Caroline Derpieński - 2022 rok
Caroline Derpieński - 2022 rok
Caroline Derpieński - 2022 rok
Caroline Derpieński - 2020 rok
Caroline Derpieński - 2020 rok
Caroline Derpieński z partnerem
Caroline Derpieński z partnerem
Caroline Derpieński - 2022 rok
Caroline Derpieński - 2022 rok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także