ExclusiveCaroline Derpieński o swojej kolekcji ubrań! Planuje współpracę z Paris Hilton i Kardashiankami? [WIDEO]

Caroline Derpieński o swojej kolekcji ubrań! Planuje współpracę z Paris Hilton i Kardashiankami? [WIDEO]

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski
30.10.2023 13:24

Caroline Derpienski szturmem wdarła się do grona krajowych celebrytek, zamierza także podbić rynek modowy. Już teraz głośno jest o jej kolekcji ubrań, a Caroline nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej plany są imponujące, chce zaangażować w swój projekt nawet Kardashianki?

Caroline Derpienski podbije rynek mody? Mówi o współpracy z Kardashiankami

Caroline Derpienski uważa, że jej kolekcję powinny nosić światowej sławy gwiazdy. Nie ma wątpliwości, że kreacje je autorstwa docenią między innymi Kardashianki i Paris Hilton.

W Polsce nie ma innych gwiazd oprócz mnie, więc ja jedynie będę je nosić w Polsce, a za granicą to na pewno Kardashianki, na pewno Paris Hilton, na pewno mój przyjaciel nie jeden. Znamy też wybitnych Polaków, którzy też wspominali ostatnio o mnie, czy z medycyną estetyczną, pozdrawiam Krzysiu, wciśniemy Paris Hilton moje jakieś "dajmondsowe" kreacje — planuje.

Caroline zapowiedziała, że na jej ubrania nie będzie stać przeciętnego Kowalskiego. Celebrytka zdradziła, że chcąc utrzymać prestiż kolekcji, musi żądać od potencjalnego nabywcy wysokiej ceny.

Caroline Derpienski o swojej kolekcji ubrań. Ile będą kosztowały jej kreacje?

Caroline Derpienski mierzy wysoko, także w przypadku swojej kolekcji mody. W wywiadzie zdradziła, że jej luksusowe kreacje będą kosztowne, ale są warte swojej ceny.

Zdecydowanie moja marka to jest produkt luksusowy (...)  Moje produkty będą sprzedawane za minimum 20 tysięcy dolarów, każdy look. Także dzisiaj zobaczycie, że naprawdę każdy grosz, każdy dolar jest tego warty. Uważam, że jestem wschodzącą gwiazdą zagranicznego i polskiego rynku. Na Polskę na razie nie będę sprzedawać produktów. Już niebawem mój pokaz w Miami — poinformowała.

Chcielibyście mieć w szafie coś z kolekcji Caroline?

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski
Caroline Derpieński podczas pokazu swojej kolekcji (KAPIF)
Caroline Derpieński podczas pokazu swojej kolekcji (KAPIF)
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpieński
Caroline Derpieński
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także