NewsyBrytyjska stylistka oceniła Agatę Dudę. Padło kilka słów o dekolcie. A o fryzurze?

Brytyjska stylistka oceniła Agatę Dudę. Padło kilka słów o dekolcie. A o fryzurze?

Para Prezydencka
Para Prezydencka
10.09.2023 13:00

Agata Duda pojawia się podczas oficjalnych uroczystości obok swojego męża. Bierze też udział w akcjach społecznych. Dziś pojawiła się na akcji narodowego czytania. Jak oceniono jej stylizację?

Agata Duda na akcji narodowego czytania

Co roku w Polsce odbywa się akcja narodowego czytania. Głowa państwa, ale także gwiazdy i przedstawiciele różnych organizacji, czytają w miejscu publicznym jedno z arcydzieł polskiej literatury. W tym roku jest to Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej. Choć wielu licealistów wspomina tę lekturę jako horror, ze względu na rozbudowane opisy przyrody, bez dwóch zdań powieść należy do najważniejszych dzieł w historii naszej literatury.

Podczas głównych uroczystości w Warszawie nie mogło zabraknąć pary prezydenckiej. Andrzej Duda z małżonką, Agatą Dudą, czytali fragmenty powieści w Ogrodzie Saskim.

Stylistka ocenia Agatę Dudę

Pierwsza Dama, jak zwykle, zwracała uwagę swoją stylizacją. Postawiła na jasnoróżową, zwiewną sukienkę z czarnymi elementami. Dobrała do niej beżowe szpilki.

Obserwujący konto prezydenta byli podzieleni, jeśli chodzi o opinie na temat tej stylizacji. Jedni pisali o tym, że nie pasuje do okazji i jest zbyt elegancja, inni, że pięknie podkreśla figurę prezydentowej. Również nowa fryzura podzieliła internautów na tych, którzy stwierdzili, że prezydentowa wreszcie wygląda młodziej i nowocześniej, a także tych, którym przypomina kask.

Bardziej łaskawa w ocenie była Natalie Courtois, brytyjska stylistka. Oceniła ona stylizację Agaty Dudy.

Agata wygląda pozytywnie w wielowarstwowej sukience w kremowym kolorze. Prosty, ale klasyczny look z ciekawym akcentem na kokardce. Dekolt zachował młodzieńczy, a jednocześnie wyrafinowany wygląd - wyraziła swoje zdanie.

Fryzurę Pierwszej Damy skomentował zaś stylista Plotka.

Wyraźnie widać, że Agata Duda zmierza ku dłuższym włosom. Jej fryzura w końcu nabiera bardziej nowoczesnej formy. Jeszcze kilka centymetrów zapuszczania i będzie naprawdę dobrze - ocenił.

Podobała się Wam ta stylizacja?

Para Prezydencka - Agata Duda
Para Prezydencka - Agata Duda
Para Prezydencka - Agata Duda
Para Prezydencka - Agata Duda
Para Prezydencka - Agata Duda
Para Prezydencka - Agata Duda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także