Dziennikarka wita swoich fanów w samochodzie z... ręcznikiem na głowie! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest środek zimy, a na dworze temperatury na minusie!
Kto jechał do pracy w ręczniku na głowie, ręka do góry!#comnieniezabijetomniewzmocni #hart#ducha #czasuniema #na #suszenie#praca
To dopiero nazywa się poświęcenie i miłość do pracy :) Oby tylko się nie przeziębiła.