NewsyBritney Spears wróciła na salony! Razem ze swoim przystojnym ukochanym byli największą sensacją imprezy!

Britney Spears wróciła na salony! Razem ze swoim przystojnym ukochanym byli największą sensacją imprezy!

Britney Spears wróciła na salony! Razem ze swoim przystojnym ukochanym byli największą sensacją imprezy!
Elwira Szczepańska
23.07.2019 13:19, aktualizacja: 23.07.2019 13:31

Britney Spears uśmiechnięta, w doskonałej formie, pojawiła się na czerwonym dywanie w Los Angeles, razem ze swoim chłopakiem - 25-letnim Samem Asgharim.  Para pojawiła się na premierze filmowej Pewnego razu... w Hollywood, gdzie brylowała wśród innych gwiazd. Gwiazda pochwaliła się tym faktem na Instagramie:

Nasza pierwsza premiera @samasghari.

Jej pojawienie się na ściankach wywołało niemałe zaskoczenie. Internauci nie kryją zachwytu wyglądem Britney Spears, włącznie z jej partnerem, który skomentował:

Moja piękna randka!

Wiele osób twierdzi, że piosenkarka od dawna nie prezentowała się tak dobrze. Mamy nadzieję, że kryzys zdrowotny został opanowany i piosenkarka wróci na scenę. Obserwujący zalali zdjęcie Spears falą komentarzy:

  • Wyglądasz świetnie, Brit!
  • OMG, OMG, OMG!
  • Królowa Hollywood!
  • Wyglądasz olśniewająco!

Internauci zachwycają się nie tylko samą dawną księżniczką pop-u, ale także tym, jak dobrze wygląda razem z partnerem.

Jak wyglądała Britney Spears na premierze filmu Pewnego razu w Hollywood?

W czerwonej, opiętej, asymetrycznej sukience wygląda rzeczywiście zjawiskowo. Do tego czarne sandałki na wysokim obcasie i mamy Britney Spears, jak za dawnych, dobrych lat! W parze z przystojnym Samem Asgharim tworzą iście hollywoodzki duet!

Co się działo z Britney?

Pierwsze informacje o słabej kondycji psychicznej Britney Spears pojawiły się jeszcze w 2006 roku, gdy piosenkarka złożyła pozew rozwodowy i rozpoczęła walkę o prawo do opieki nad synami. Rok później wokalistka trafiła do kilku ośrodków odwykowych, ogoliła głowę na łyso i zaatakowała samochód paparazzi parasolką, przez co wkrótce straciła prawa rodzicielskie i dużo mówiło się w prasie o jej załamaniu nerwowym. W 2008 roku Britney Spears wciąż nadużywała nielegalnych substancji i trafiła ostatecznie do kliniki psychiatrycznej, gdzie zasądzono o kurateli nad jej majątkiem. Z pomocą rodziny i jej managera, Larry'ego Rudolpha, sytuacja powoli wracała do normy, a Spears odzyskała prawo do widywania się z synami.

Na początku 2019 roku Britney trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni była poddana leczeniu. Piosenkarka porzuciła karierę, aby skupić się na sobie i swoim zdrowiu psychicznym. Nie brakuje też wielu spekulacji o kłopotach z ojcem, który od wielu lat sprawuje kuratelę nad 37-latką. Podobno Jamie Spears kontroluje niemal każdy aspekt życia Britney. W powrocie do dobrej formy pomaga artystce związek z 13 lat od niej młodszym Samem Asgharim. Do tej pory Spears nie miała szczęścia w miłości. Każdy jej związek, po dłuższym lub krótszym czasie, kończył się skandalem i problemami emocjonalnymi wokalistki. Jednak wydaje się, że księżniczka popu znalazła wreszcie szczęście i wychodzi na prostą.

Zdjęcia na premierze Pewnego razu w Hollywood napawają fanów Spears optymizmem, mimo niedawnego oświadczenia jej managera, że Brit nie jest w stanie kontynuować kariery, ze względu na katastrofalny stan zdrowia psychicznego. Wygląda na to, że Brit zrobiła to znowu – wróciła do show-biznesu! Trzymamy kciuki za jej powrót do zdrowia i na scenę!

Britney Spears z partnerem na premierze filmu
Britney Spears z partnerem na premierze filmu
Britney Spears z partnerem
Britney Spears z partnerem
Britney Spears i Sami Asghari
Britney Spears i Sami Asghari
Britney Spears i Sam Asghari - Instagram
Britney Spears i Sam Asghari - Instagram
Britney Spears szaleje na skuterze wodnym. Czy przytyła?
Britney Spears szaleje na skuterze wodnym. Czy przytyła?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także