NewsyBritney Spears epatuje bliznami: "Nie jestem idealna". Tak wygląda po wypadkach

Britney Spears epatuje bliznami: "Nie jestem idealna". Tak wygląda po wypadkach

Britney Spears
Britney Spears
Źródło zdjęć: © AKPA
06.02.2024 10:37

Życie Britney Spears zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać blizny po poważnym urazie. Jak sama przyznaje, nie jest idealna, a problemy zdrowotne cały czas wracają. Z czym boryka się piosenkarka?

Britney Spears to jedna najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek przełomu XX i XXI wieku. Karierę rozpoczęła jako nastolatka, a media szybko okrzyknęły ją "księżniczką popu". Zdobyła setki nagród, będąc przy tym jedną z najlepiej zarabiających piosenkarek świata. W kolejnych latach sukcesy sceniczne przeplatała z problemami życia prywatnego, aż w końcu została objęta kuratelą ojca, z której została zwolniona dopiero w 2021 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Britney Spears staje na nogi. Po latach może żyć jak chce

Niemalże od początku kariery życie Britney Spears budziło kontrowersje. Piosenkarka po gigantycznym sukcesie miała spore problemy w życiu prywatnym. Sporo mówiło się o jej uzależnieniu od narkotyków, później o chorobie psychicznej. I choć na scenie cały czas błyszczała, nagrywając przy tym kolejne hity, to jej stan zdrowia tylko się pogarszał, w wyniku czego na 14 lat została objęta kuratelą ojca. Aktualnie piosenkarka wydaje się być dużo silniejsza, o czym na bieżąco informuje swoich fanów. Od 2021 roku Spears zaczęła częściej pojawiać się publicznie, nagrywając między innymi piosenkę z Eltonem Johnem. Kilka miesięcy temu wydała autobiograficzną książkę "The Woman in Me", która stała się światowym bestsellerem.

Spears wrzuciła niepokojące zdjęcie. "Uczę się mojego ciała"

Piosenkarka znana jest ze swoich umiejętności tanecznych, które dopełniały każdy koncert czy teledysk. Z tego powodu Britney Spears narażona była również na poważne kontuzje, które jej nie omijały. Niedawno postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem swoich kolan. Kilka lat temu piosenkarka musiała poddać się artroskopii kolana. Poza tym trzykrotnie złamała nogę, co tylko pogłębiło uraz.

- Moja prawa noga jest zupełnie inna niż lewa. Prawa strona to męska strona. Jestem dość silna i solidna, po tej stronie, ale złamałam lewą stronę trzy razy. To moja kobieca strona. (...) To dziwne, bo gdy tańczę, nigdy nie czuję braku równowagi. Skupiam się na jednym i to jest mój cel. (...) Wiem, że jedyną spójną rzeczą, którą mam, jest ruch. Nie jestem idealna i mam nadzieję, że nikt z nas nie jest... dlatego uczenie się mojego ciała na nowe i różne sposoby każdego dnia sprawia, że moje oczy są nieco bardziej otwarte i chętne do nauki - napisała w opisie do zdjęcia Britney.

Nogi Britney Spears
Nogi Britney Spears© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także