Jak donosi portal RadarOnline, Angelina Jolie w sobotę była widziana na lotnisku w Los Angeles razem z całą radosną gromadką!
Przejęty informator portalu donosi, że cała wesoła paczka, ubrana zupełnie na luzie, widziana była na lotnisku w L.A, kiedy czekali na samolot w niewiadomym kierunku. Co w tym czasie robił Brad? Został w domu w Los Feliz pilnując przebudowy ogrodu i basenu.
Naprawdę nie mogli wyjechać dzień później?