NewsyNowe doniesienia nt. związku Brada Pitta z polską modelką. Angelina Jolie dokładnie na to czekała

Nowe doniesienia nt. związku Brada Pitta z polską modelką. Angelina Jolie dokładnie na to czekała

Nicole Portulaski, Angelina Jolie, Brad Pitt
Nicole Portulaski, Angelina Jolie, Brad Pitt
Aneta Błaszczak

10.10.2020 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli związek, który był pod ciągłym ostrzałem mediów. Ostatecznie wzięli ślub i wychowywali razem sześcioro dzieci. Gdy więc media obiegła informacja o ich rozstaniu, wiele osób przeżyło szok. Od zerwania byli małżonkowie toczą spór o opiekę nad potomstwem. Czas mija, a oni wciąż nie potrafią się dogadać:

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — mówi informator Us Weekly.

Od momentu rozstania są też łączeni z różnymi osobami, a od niedawna mówi się, że Brad Pitt spotyka się z Nicole Poturalski, piękną modelką polskiego pochodzenia. Niedawno polecieli do Francji i jak podają zagraniczne tabloidy, spędzali czas w posiadłości aktora. To doprowadziło Angelinę do białej gorączki. W obliczu najnowszych doniesień kolorowej prasy Jolie powinna jednak przestać się złościć, a raczej powinna być usatysfakcjonowana.

Czy Brad Pitt tylko udaje związek z Nicole Poturalski?

Sprawy między Bradem Pittem i Nicole Poturalski nie wyglądają tak, jak się wszystkim wydaje. Doniesienia po tym, jak zostali zauważeni we Francji w zeszłym miesiącu, były bardzo gorące, ale nie widziano ich potem razem zbyt wiele razy, więc rodzą się pytania, czy ​​romans jest tylko chwytem reklamowym? Zwłaszcza że ​​modelką widywano w pobliżu francuskiej posiadłości Pitta, Chateau Miraval, którą nadal posiada wraz z Angeliną Jolie dosyć ciężko.

Magazyn podkreśla, że ​​pogłoski potęguje fakt, że Poturalski jest podobno w otwartym małżeństwie z niemieckim restauratorem Rolandem Mary, z którym ma również syna Emila. Tabloid podaje, że modelka jest gotowa na rozpoczęcie kariery aktorskiej, a znajomość z Pittem może otworzyć wiele drzwi w Hollywood.

Bycie w związku z Bradem już ogromnie przyspieszyło jej karierę, a ponadto oczywiście dałoby Bradowi prawdziwy argument, by drażnić Ange, związkiem z dużo młodszą, piękną kobietą.

Angelina Jolie będzie zachwycona doniesieniami, że ten związek to tylko gra. Dodatkowo niezadowoleni mają być rodzice Brada, że jest łączony z mężatką.

Martwią się, że robi z siebie głupka - mówi wprost informator gazety.

Jaka jest prawda? To chyba tylko wie sam Brad Pitt.

Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt
Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem
Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem
Nicole Poturalski jest niemiecką modelką o polskich korzeniach
Nicole Poturalski jest niemiecką modelką o polskich korzeniach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także