Gwiazdor TVP wrzucił intymny filmik z wakacji z narzeczonym. "Chcę to zapamiętać do końca życia"
Błażej Stencel i Kamil Krupicz wybrali się na wakacje, skąd wrzucili romantyczny filmik, na którym się całują pod fontanną. Nagranie półnagich aktorów wywołało falę komentarzy.
Błażej Stencel i Kamil Krupicz są razem od 2018 roku i chętnie pokazują swój związek w mediach. Wrzucają wspólne zdjęcia na Instagrama, pokazują się razem na salonach, kilka razy wzięli udział w internetowym programie "Dzikie ucho", a także udzielili kilku wywiadów o swojej relacji. Ostatnio jest o nich szczególnie głośno w związku z tym, że Stencel został współprowadzącym "Koła Fortuny" po zmianach w strukturach władzy TVP. Dużą uwagę mediów wywołały też słowa Krupicza, który niedawno ujawnił, że jakiś czas temu przeżył poważny kryzys w związku ze swoim chłopakiem. Niedługo później para ogłosiła zaręczyny, a teraz pokazała internautom romantyczny kadr z wakacji.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
TYLKO U NAS: Julia Kamińska zapowiada, że nie zamierza brać ślubu. Wszystko w geście solidarności z gejami i lesbijkami
Błażej Stencel i Kamil Krupicz pokazali, jak całują się pod fontanną. Internauci: "Jaka piękna miłość"
Kamil Krupicz i Błażej Stencel wylecieli na wakacje do Wietnamu, skąd oboje chętnie chwalą się zdjęciami i filmami na Instagramie. Aktor wzbudził spore zainteresowanie nagraniem, na którym widzimy, jak całuje się ze swoim ukochanym pod fontanną, mając na sobie wyłącznie kąpielówki. W opisie do wideo czytamy:
Chcę to zapamiętać do końca życia.
Pod filmikiem, który Błażej Stencel udostępnił na swoim profilu na Instagramie, pojawiły się dziesiątki komentarzy. "Piękni jesteście razem", "Dużo szczęścia!", "Jaka piękna miłość", "Niechaj miłość się niesie", "Jakie słodziaki!", "Przepięknie wyglądacie" – napisali zachwyceni internauci.