Pierwszy lesbijski pocałunek w Big Brother 2
Emocje w drugim sezonie Big Brothera rosną. Zapowiada się, że najnowsza edycja programu dostarczy widzom wiele emocji. Choć minął dopiero tydzień od rozpoczęcia, już mieliśmy okazję zaobserwować pierwsze spory, a także pocałunki.
Natalia Dawidowska, postanowiła zwróciła na siebie uwagę jednej z rywalek. Podczas rozmowy z Gosią Szmal poruszyła tema relacji uczuciowych damsko-damskich. Zaczęła opowiadać o tym ,jak czuła jest dla swoich partnerek. W końcu polizała ucho jednej z bliźniaczek i pocałować ją. Takich rzeczy jeszcze w show nie oglądaliśmy, w żadnej poprzedniej edycji.
Natalia Dawidowska - kim jest?
Natalia pochodzi z Rumi. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Jest aktywnym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycję zawodowej służby wojskowej. Wydaje się być najtwardszą uczestniczką show.
Jest sportowcem, chętnie pomaga innym. Jest tez wolnym duchem i nie nie przeszkadza jej, kiedy ludzie biorą ja za chłopaka.
Co o Natalii piszą internauci?
Natalia od razu zaintrygowała internautów, wzbudziła sporo kontrowersji. Widać, że słusznie. Obserwujący zastanawiali się między innymi nad jej seksualnością.
- Myślałem ze to facet.
- Myślałam że prowadząca pomyliła osoby i mówiła o kimś zupełnie innym.
- Od razu wiedziałam że to dziewczyna . Życzę Ci powodzenia... bo w dzisiejszym nietolerancyjnym świecie będzie ciężko..
Nie mamy wątpliwości, że jest twardą osobą i sobie świetnie poradzi, a dodatkowo zgromadzi spora grupę fanów. Już dała się poznać, jako nietuzinkowa uczestniczka edycji.