NewsyCórka Toma Cruise'a zamieściła niecodzienne zdjęcia w dniu 60. urodzin ojca. Co chciała nim przekazać?

Córka Toma Cruise'a zamieściła niecodzienne zdjęcia w dniu 60. urodzin ojca. Co chciała nim przekazać?

Bella Cruise
Bella Cruise
Weronika

04.07.2022 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tom Cruise, to jeden z najbardziej znanych i najbardziej wpływowych aktorów Hollywood, który zdobył międzynarodową sławę rolami w dziełach filmowych takich jak Top Gun, Rain Man, Mission Impossible, Vanilla Sky czy Ostatni samuraj. Trzeciego lipca niezwykle utalentowany aktor obchodził swoje okrągłe, 60. urodziny, które spędził na Silverstone, oglądając Grand Prix Wielkiej Brytanii Formuły 1.

Aktor zwrócił uwagę gości obecnych na wydarzeniu swoim niewiarygodnie młodym wyglądem. Cruise był w doskonałym humorze, o czym może świadczyć jego szeroki uśmiech, który nie znikał mu z twarzy.

Bella Cruise świętuje 60. urodziny Toma Cruise'a

Aktor, który urodził się 3 lipca 1962 roku, został zasypany postami urodzinowymi na portalach społecznościowych, a jego fani życzyli mu przede wszystkim zdrowia i utrzymania imponującej kondycji. Internauci zwrócili jednak przede wszystkim uwagę na publikację, na jaką w tym szczególnym dniu zdecydowała się córka Toma Cruise'a – Bella.

29-latka zdecydowała się nie świętować publicznie wielkiego dnia swojego taty. Zamiast tego podzieliła się odważnym obrazem francusko-amerykańskiego malarza Marka Maggiori. Przedstawia on chmury gromadzące się nad pasmem górskim i nosi tytuł Brama Niebios.

Internauci sugerują, że w ten sposób Bella chciała wyrazić swój sprzeciw dla poglądów religijnych swojego ojca. Inni zaś starają się nie doszukiwać drugiego dna w publikacji, uznając, że córka Toma po prostu udostępniła pracę, która przypadła jej do gustu – tak jak to robią miliony innych użytkowników, a wybór daty jest zwykłym przypadkiem. Sama zainteresowana nie skomentowała przypisywanych jej przez zagraniczną prasę intencji.

Kim jest Bella Cruise?

29-letnia Bella, to adopcyjna córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a, którzy przez 11 lat tworzyli małżeństwo. Para wzięła ślub w 1990 roku, jednak ich związek nie przetrwał i już w 2001 roku zdecydowali się na rozwód, którego powodem było prawdopodobnie między innymi zbyt duże zainteresowanie Cruise'a scjentologią.

Podczas trwania ich małżeństwa, zdecydowali się na adopcję dwojga dzieci: córki Belli i syna Connora. Dorosłe już rodzeństwo żyje z dala od blasku fleszy, starając się za wszelką cenę chronić swoją prywatność. Bella pracuje jako artystka w Londynie ze swoim mężem Maxem Parkerem, a Connor jest zapalonym wędkarzem głębinowym, który osiedlił się na Florydzie, gdzie prowadzi również własną firmę zajmującą się grillowaniem mięsa.

Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym publikuje swoje projekty. Jej konto śledzi już ponad 40 tysięcy obserwatorów.

  • Fotografia: http://perezhilton.com
  • Fotografia: http://perezhilton.com
  • Slider item
  • Tom Cruise
  • Bella Cruise
  • Tom Cruise
  • Nicole Kidman i Tom Cruise z dziećmi Isabellą i Connorem (1995 rok)
[1/7] Fotografia: http://perezhilton.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także