NewsyJaki będzie wynik meczu Polska-Szwajcaria? Oto najczęstsze typowania w Polsce i za granicą

Jaki będzie wynik meczu Polska-Szwajcaria? Oto najczęstsze typowania w Polsce i za granicą

Jaki będzie wynik Polska-Szwajcaria?
Rafał Kowalski
23.06.2016 12:34, aktualizacja: 23.06.2016 14:12

Reprezentacja Polski w piłkę nożną daje nam do tej pory same powody do radości. Podczas EURO 2016 dwa mecze udało się nam wygrać, a jeden zremisowaliśmy. Fakt, że do tej pory nie straciliśmy żadnej bramki jest dużym atutem kadry Nawałki. Najbliższe spotkanie naszych piłkarzy i ich rywali odbędzie się w sobotę o 15:00. To wtedy rozegra się walka o udział w ćwierćfinale mistrzostw.

Redakcja Sport.pl podliczyła wszystkie atuty i słabe strony obu drużyn. Ze szczegółowej analizy dziennikarzy wyszło, że mecz Polska-Szwajcaria zakończy się wynikiem 1:1 po 90. minutach gry. O zwycięstwie prawdopodobnie zadecyduje dogrywka.