Jak partner teatralny modelki - Adi Kowalski ocenia wspólnie odegrane z nią sceny pełne namiętności? Zapytaliśmy wprost. Jak całuje Natalia Siwiec? Odpowiedź była jasna:
Najlepiej. Najlepiej. Całuje najlepiej.Oczywiście jest to gra aktorska i odgrywamy tam scenkę, ale jakie emocje temu towarzyszą w środku to zostaje dla mnie. Ale jest super. Całuje się ekstra. Pierwszy pocałunek odbył się na premierze, na próbie tego nie było. Na premierze, jak polecieliśmy to można było zobaczyć. Język latał!
Nie da się ukryć - Adi jest zachwycony. Byliście już może na spektaklu z tym duetem w roli głównej?