NewsyBasia Pasek w końcówce ciąży wskoczyła w obcisły kostium. Pokazała się fanom na chwilę przed rozwiązaniem, a komplementom nie ma końca

Basia Pasek w końcówce ciąży wskoczyła w obcisły kostium. Pokazała się fanom na chwilę przed rozwiązaniem, a komplementom nie ma końca

Basia Pasek
Basia Pasek
Krystyna Miśkiewicz
22.10.2022 10:40, aktualizacja: 22.10.2022 16:05

Basia Pasek przez wiele lat pojawiała się regularnie w Dzień Dobry TVN, gdzie zdradzała najświeższe informacje ze świata show-biznesu. W czerwcu 2021 roku celebrytka postanowiła pożegnać się z programem i skupić się na autorskich projektach. Jednym z nich było wydanie książek – w 2021 roku Odzyskaj błysk w oku. Naucz się słuchać swojego wewnętrznego głosu, zacznij żyć tu i teraz oraz Zrób z życia dzieło sztuki, która pojawiła się na rynku rok później.

Poradniki, które wydała, spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród czytelników. Decyzja o odejściu ze śniadaniówki z czasem okazała się trafną, ponieważ nie może narzekać na brak pracy. Basia zaczęła też z jeszcze większym zaangażowaniem prowadzić swoje konto na Instagramie. Tam kilka miesięcy temu podzieliła się szczęśliwą nowiną. Była gwiazda TVN spodziewa się dziecka.

Basia Pasek pochwaliła się brzuszkiem tuż przed porodem

Basia ma za sobą intensywny czas nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Dziennikarka w 2021 roku ogłosiła zaręczyny z pochodzącym z Grecji ukochanym. Para spodziewa się pierwszej pociechy, a przyszła mama przez cały okres ciąży chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami, na których możemy podziwiać jej krągłości.

Wiadomo, że ciąża zbliża się ku końcowi, a już niedługo Basia będzie tuliła w ramionach noworodka. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że zna już płeć swojej pociechy i nie ukrywała, że czuje się nieco zaskoczona tą informacją.

Już wiem. Jestem bardzo podekscytowana i byłam totalnie zaskoczona. Czasami masz poczucie, że wiesz, że czujesz, a potem się okazuje inaczej.

Basia w ostatnie dni ciąży postanowiła skorzystać ze słońca i wskoczyć w kostium. Na narodziny dziecka oczekuje w Grecji, ale ani trochę nie zwolniła tempa w pracy. Właśnie zaprosiła fanów na nowy artykuł dotyczący macierzyństwa, a post opatrzyła być może ostatnim zdjęciem z brzuszkiem. Jest już w 9. miesiącu ciąży i trzeba przyznać, że cały czas wygląda znakomicie.

Pod postem, na którym Basia pozuje w białym obcisłym kostiumie i chwali się sporymi krągłościami natychmiast zaroiło się od komplementów.

  • Przepięknie wyglądasz Basiu.
  • Piękna.
  • Macierzyństwo tak uskrzydla.
  • Basieńko, wyglądasz przepięknie.

My również nie możemy napatrzeć się na przyszłą mamę i razem z nią odliczamy dni do porodu.

Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek w 9. miesiącu ciąży
Basia Pasek w 9. miesiącu ciąży
Barbara Pasek
Barbara Pasek
Basia Pasek
Basia Pasek
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także