ExclusiveBasia Pasek o ciąży i przygotowaniach do porodu. Poznała już płeć dziecka. Nie ukrywała przy tym swojego zaskoczenia

Basia Pasek o ciąży i przygotowaniach do porodu. Poznała już płeć dziecka. Nie ukrywała przy tym swojego zaskoczenia

Basia Pasek o ciąży i porodzie
Basia Pasek o ciąży i porodzie
05.09.2022 05:00

Basia Pasek przez długie lata była jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek show-biznesowych w kraju. Jej wywiady niosły się szerokim echem, a sposób przeprowadzania rozmów sprawiał, że mało która gwiazda była w stanie jej odmówić. Dorobiła się nawet grona wiernych fanów, dla których dziś jest inspiracją w zakresie budowania własnej wartości.

Po odejściu z Dzień Dobry TVN Pasek skupiła się na tym, co kocha najbardziej, czyli na coachingu. Jej książki Zrób z życia dzieło sztuki i Odzyskaj błysk w oku okazały się sukcesem, będąc dla wielu czytelników inspiracją do zmian na lepsze.

W przypadku Basi sukces zawodowy idzie w parze z prywatnym. Kilka lat temu zakochała się w przystojnym Greku, z którym spodziewa się pierwszego dziecka. O swojej ciąży prezenterka poinformowała, dopiero gdy wkroczyła w szósty miesiąc. Na początku sierpnia zamieściła na Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, pod którym zebrała mnóstwo gratulacji.

Teraz opowiedziała reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, o przygotowaniach do porodu.

Basia Pasek o ciąży i porodzie

Była gwiazda TVN nie ukrywa, że ostatnio poświęca sporo uwagi kompletowaniu wyprawki, ale wszystko w granicach rozsądku:

Wszelkie gadżety są poszukiwane, ale to nie jest tak, żeby się działy malowania ścian itd. Powoli.

Czy Pasek zdecydowała się na poród w Polsce czy za granicą?

Mam takie powodzenie, że powiedz Bogu, jakie masz plany, żeby mógł się pośmiać. Jak się to już wydarzy, to ci powiem. Moje życie jest bardzo aktywne, sporo podróżuję, aktualnie żyję między Polską a Grecją. Myślę, że jedyną osobą, który wie, gdzie to będzie, to ten na górze. Jak wiemy wiele można planować, ale potem dzieje się, co się dzieje. Mam takie marzenie, żeby to wszystko było w spokoju, gładko, nieważne gdzie.

Okazuje się, że Basia i jej ukochany znają już płeć dziecka:

Już wiem. Jestem bardzo podekscytowana i byłam totalnie zaskoczona. Czasami masz poczucie, że wiesz, że czujesz, a potem się okazuje inaczej.

Cała rozmowa poniżej.

Barbara Pasek
Barbara Pasek
Basia Pasek
Basia Pasek
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także