NewsyBasia Pasek urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka i zdradziła jego płeć. Gwiazdy pośpieszyły z gratulacjami

Basia Pasek urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka i zdradziła jego płeć. Gwiazdy pośpieszyły z gratulacjami

Basia Pasek urodziła
Basia Pasek urodziła
Weronika
27.11.2022 11:20, aktualizacja: 27.11.2022 16:04

Basia Pasek to dziennikarka, którą widzowie doskonale kojarzą z programu śniadaniowego Dzień dobry TVN. Przez wiele lat prowadziła tam swój kącik, poruszając tematy związane z show-biznesem. W czerwcu 2021 roku postanowiła zakończyć swoją przygodę ze stacją i skupić się na własnych projektach. 28 czerwca 2022 roku odbyła się premiera książki Basi Pasek pod tytułem Zrób z życia dzieło sztuki. Poradnik zawiera wiele wskazówek oraz sprawdzonych narzędzi, pomocnych w odkryciu siebie na nowo i odnalezieniu w życiu prawdziwego szczęścia.

Dziennikarka aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, na których dzieli się z fanami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 50 tysięcy osób. Na początku roku była gwiazda stacji TVN pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Kostaryki, a z jego opisu jasno wynika, że właśnie przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, Greka.

Pod koniec sierpnia na jej Instagramie pojawiła się kolejna radosna nowina. Basia Pasek oznajmiła swoim fanom, że jest w szóstym miesiącu ciąży i właśnie oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Dziennikarka nie zdradziła jednak wówczas płci swojego potomka. Nie napisała również, czy wspólnie z narzeczonym wybrali już imię.

Szósty miesiąc magii. Tak, jestem w ciąży, chociaż wciąż słyszę ,,a nie widać” - podpisała zdjęcie, na którym zapozowała z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od przyjaciół oraz fanów dziennikarki.

Basia Pasek urodziła

Basia Pasek wraz z narzeczonym z niecierpliwością oczekiwali narodzin swojego pierwszego dziecka. W końcu nadeszła wymarzona chwila i dziennikarka oraz jej ukochany po raz pierwszy zostali rodzicami! Świeżo upieczona mama podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama.

Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: pierwszy raz, kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.” A. Richman Witaj Synku, na wieczność –  napisała dumna mama.

Zdjęcie nowo narodzonego syna dziennikarki poniżej.

Przyjaciółki Basi z show-biznesu wsparły ją w sekcji komentarzy:

  • Basieńko gratulacje dla Was. Cudny synek – napisała Paulina Krupińska.
  • Gratulacje! Teraz najpiękniejsza Miłość ever – dodała Ada Fijał.

Z Instastory gwiazdy dowiadujemy się, że poród najprawdopodobniej miał miejsce w Atenach.

Serdecznie gratulujemy!

  • Basia Pasek jest w ciąży
  • Basia Pasek jest w ciąży
  • Barbara Pasek - gala Hasztagi Roku 2022
  • Barbara Pasek - Pokaz MMC
  • Basia Pasek urodziła
  • Basia Pasek urodziła
  • scena z: Barbara Pasek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
  • Barbara Pasek. Pokaz Anny Wendzikowskiej
[1/8] Basia Pasek jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także