NewsyBasia Kurdej-Szatan po dłuższej przerwie pokazała syna. Ma takie same rysy twarzy, oczy i włosy... Przecież to jej mały klon!

Basia Kurdej-Szatan po dłuższej przerwie pokazała syna. Ma takie same rysy twarzy, oczy i włosy... Przecież to jej mały klon!

Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan

30.12.2022 07:40, aktual.: 30.12.2022 16:08

Basia Kurdej-Szatan do show-biznesu weszła w chwili, gdy zaczęła się pojawiać w reklamie jednej z największych sieci telefonii komórkowej. Dzięki temu zainteresowali się nią zarówno fani, jak i producenci. Piękność dostała angaże w wielu formatach. Wkręceni 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Narzeczona na niby, Pech — to najpopularniejsze z nich.

W 2011 roku gwiazda sformalizowała związek z Rafałem Szatanem. Para doczekała się dwojga dzieci: córki Hanny i syna Henryka. Dziewczynka przyszła na świat dekadę temu, a chłopiec — dwa lata temu. Jak swego czasu powiedziała nam Basia, Hania bardzo pomaga w opiece nad młodszym bratem. Zawsze zrobi coś, by poprawić mu humor.

Jeżeli tylko potrzebuję pomocy z jej strony, to ona zawsze mi pomoże. Potańczy z nim, pobawi się z nim, rozśmieszy go. Jest wspaniale. Jestem przeszczęśliwa. Kocham moje dzieci. Jest super. Wróciłam do pracy, ale staram się zachować równowagę. Wrzesień, październik faktycznie będą bardziej intensywne, ale potem listopad już będzie spokojniejszy. Dajemy sobie radę bez problemu — powiedziała reporterce Jastrząb Post aktorka.

W opiekę nad potomstwem Basi uczestniczy też jej mąż, rodzice oraz teściowie. Czasami rodzice rodzina korzysta z usług niani.

Wszystko jest tak jak było wcześniej kwestią organizacji. Pomaga mąż, rodzice, teściowie. Mamy nianię. Pierwsze miesiące, kiedy nie pracowałam w ogóle i byłam z małym, to nie potrzebowałam niani. Ale po kilku miesiącach już jest to łatwiejsze – wiadomo, jeżeli coś trzeba załatwić, cokolwiek. Wspaniała pomoc — wytłumaczyła nasza rozmówczyni.

Pełna rozmowa na temat macierzyństwa poniżej:

Basia Kurdej-Szatan pokazała syna. Zdjęcie

W czwartek Barbara zamieściła nowe zdjęcie Henryka, pokazując, jak chłopiec trzyma w buzi... trzy smoczki.

Są postępy!

Naszą uwagę od razu przykuł wygląd Henryka. Trudno nie odnieść wrażenia, że chłopiec wygląda jak mały klon mamy. Odziedziczył po niej rysy twarzy, kolor i kształt oczu, a nawet włosy w kolorze jasnego blondu. Więcej jego ujęć w galerii pod tekstem.

Śledzicie Basię Kurdej-Szatan w social mediach?

  • Basia Kurdej-Szatan pokazała syna
  • Basia Kurdej-Szatan z synem -  Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"
  • Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia
  • Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan
  • Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia
  • Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia
  • Basia Kurdej-Szatan z synem Heniem
  • Basia Kurdej-Szatan z synem Heniem
[1/9] Basia Kurdej-Szatan pokazała syna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także