NewsyBasia Pasek jest w ciąży! Była gwiazda TVN pokazała zaokrąglony brzuszek. „Szósty miesiąc magii”

Basia Pasek jest w ciąży! Była gwiazda TVN pokazała zaokrąglony brzuszek. „Szósty miesiąc magii”

Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Elwira Szczepańska

21.08.2022 20:40, aktual.: 21.08.2022 21:01

Barbara Pasek jest dziennikarką, zajmującą się głównie show-biznesem i znana jest m.in. widzom Dzień Dobry TVN. W porannym programie TVN prowadziła cykl, w którym opowiadała o życiu gwiazd, przeprowadzała wywiady i pokazywała kulisy świata znanych i lubianych.

W czerwcu 2021 r. poinformowała, że postanowiła zrezygnować z posady, bo zdecydowała się zmienić swój profil zawodowy.

Ktoś zapyta: kto dobrowolnie rezygnuje ze stałego, pewnego cyklu telewizyjnego? Odpowiem – osoba, która właśnie wydała książkę, którą czytają teraz tysiące ludzi i wierzy w to, co w niej pisze. A piszę o tym, że podążanie za głosem serca jest najważniejsze. Nieważne co i kto o tym myśli i nieważne czy »na chłopski rozum« to ma sens i czy bezpieczny port, który opuszczamy jest zjawiskowo piękny – pisała wówczas na Instagramie.

W grudniu Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorami kolejną nowiną. 2021 r. Barbara Pasek udała się w podróż na Kostarykę. Doszło tam też do wyjątkowego wydarzenia – jej ukochany poprosił ją o rękę. O narzeczonym Barbary Pasek wiadomo tylko tyle, że jest pół Grekiem, pół Polakiem. Ślub ma odbyć się na Mykonos.

Tym razem także chodzi o jej życie prywatne. Basia spodziewa się dziecka.

Barbara Pasek jest w ciąży

Barbara Pasek pokazała zdjęcia sporego już brzuszka i wyznała, że jest już w szóstym miesiącu ciąży.

Szósty miesiąc magii, Tak, jestem w ciąży, chociaż wciąż słyszę ,,a nie widać” - zaczęła wpis.

I dodała:

W rok może zmienić się dosłownie wszystko… tak napisałam w podtytule mojej najnowszej książki i jak widać wiedziałam co piszę. Cieszę się, że to właśnie najwierniejsi czytelnicy ,,Zrób z życia dzieło sztuki” dowiedzieli się jako pierwsi - dziękuję Wam za masę pięknych wiadomości i za dyskrecję.

Następnie podzieliła się tym, jak się czuje w ciąży:

Moje całe życie zmienia się teraz nie do poznania, chociaż ciało w 6 miesiącu wciąż nie różni się od poprzedniego tak bardzo jak się spodziewałam. Śmieje się, że do tego momentu mogłabym być reklamą ciąży, ten czas w moim wydaniu z jakiegoś powodu przeczy wszystkiemu co wcześniej słyszałam… Przez tyle miesięcy czuję się doskonale, pełna energii, szczęśliwa, piękna… Polecam - Barbara Pasek  Życzcie mi, żeby tak było dalej!

Basia jest gotowa na nowy etap życia.

Przede mną nowy etap. Etap, który z całą pewnością przyniesie mi mnóstwo inspiracji do dalszego tworzenia, rozwoju, pisania i… jeszcze więcej MIŁOŚCI. Planuję też cudowne projekty, które od dawna były moim wielkim marzeniem - teraz stają się faktem i będą częścią mojego polsko-greckiego życia, ale o tym za jakiś czas…

I zakończyła:

To jest moje dzieło sztuki - kocham życie za to, że tak niesamowicie potrafi obdarowywać. Dziękuję, że jesteście częścią tej historii, zobaczmy jakie dalsze magiczne rozdziały przyniesie życie…

Pod postem aż roi się od gratulacji dla przyszłej mamy.

Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Basia Pasek jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także