Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveTo nie jest Conchita Wurst! Polska gwiazda jako zwyciężczyni Eurowizji. Najlepszy sobowtór drag queen jaki widzieliśmy! [WIDEO]

To nie jest Conchita Wurst! Polska gwiazda jako zwyciężczyni Eurowizji. Najlepszy sobowtór drag queen jaki widzieliśmy! [WIDEO]

Conchita Wurst, Austria, Eurowizja 2014
Conchita Wurst, Austria, Eurowizja 2014
Karol
13.02.2016 19:53, aktualizacja: 10.06.2016 13:54

Conchita Wurst doczekała się już kilku bardziej lub mniej udanych klonów. Ostatnio za drag queen przebrała się austriacka miss na wyborach Miss Unvierse 2015 (zobacz), niedawno w sukience i z brodą w popularnym show (zobacz). Teraz do grona sobowtórów zwyciężczyni Eurowizji 2014 dołączyła Barbara Pasek.

W zapowiedzi nowego sezonu Na językach, Basia leży w wannie i goli najpierw nogi, a potem brodę. Na ścianie wiszą zdjęcia Conchity Wurst, wśród których zauważyliśmy też zdjęcie Barbary Pasek z brodą. Przyznajemy szczerze, jesteśmy w totalnym szoku, bo ta metamorfoza na austriacką wokalistkę jest najlepszą, jaką dotychczas widzieliśmy.

Pomyślelibyście, że Basia Pasek i Conchita Wurst są do siebie aż tak podobne? Podziwiamy za dystans do siebie.

Premierowy odcinek Na językach już w najbliższy poniedziałek w TVN o 21.30. Zobaczcie też zabawne zapowiedzi z Agnieszką Jastrzębską i Karoliną Korwin Piotrowską.

Basia Pasek z brodą jako Conchita Wurst
Basia Pasek z brodą jako Conchita Wurst
Barbara Pasek jako Conchita Wurst
Barbara Pasek jako Conchita Wurst
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także