NewsyA jednak! Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP. Oświadczenie wydał sam prezes Kurski

A jednak! Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP. Oświadczenie wydał sam prezes Kurski

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Elwira Szczepańska

09.11.2021 22:00, aktual.: 09.11.2021 22:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan nie przebierała w słowach i użyła wielu niecenzuralnych, kiedy komentowała na gorąco na Instagramie sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Od kilku dni wokół jej wpisu jest bardzo gorąco. Mimo że przeprosiła za wulgaryzmy, zaczyna ponosić konsekwencje swojego wybuchu.

Przypomnijmy, że aktorka od wielu lat jest twarzą operatora, który natychmiast zareagował i odciął się od słów swojej gwiazdy. Mało tego, poświęcono jej materiał w niedzielnym wydaniu Wiadomości. Przytoczono słowa i poinformowano, że obraza Straży Granicznej nie zostanie bez echa, a sprawą ma zająć się prokuratura. Do tego aktorka finansowo odczuje konsekwencje swoich słów.

Teraz prezes Jacek Kurski ogłosił, że straciła pracę w Telewizji Polskiej. Już nie pojawi sie w M jak Miłość.

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP

Nowinę przekazał na Twitterze sam Jacek Kurski.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków - napisał, nawiązując do słynnego już wpisu Kurdej-Szatan o Straży Granicznej.

Wpis aktorki, która nazywa strażników mordercami, pokazano w Wiadomościach, a sprawą zajęła się prokuratura. W następnym tweecie prezes TVP dodał, że Barbara straciła posadę w telewizji:

Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br..

Jak widać, potwierdziły się plotki na ten temat, które już od jakiegoś czasu krążyły w mediach.

Wszyscy na planie mówią o tej sytuacji. To koniec postaci Basi w naszym serialu. Scenarzyści wiedzą od producenta, że mają nie pisać scen z jej udziałem. Jeśli serialowa Joasia wróci, to tylko do zagrania scen śmierci, ale i to nie jest pewne, bo można zakończyć jej wątek bez jej udziału. Nawet aktorzy rozumieją decyzję produkcji i uważają, że Baśka przesadziła. Wyzywać wulgaryzmami żołnierzy i to w takiej sytuacji... W TVP od dawna chciano się pozbyć Baśki i teraz zdarzył się odpowiedni moment - zdradził Pudelkowi pracownik produkcji.

Spodziewaliście się takiej reakcji TVP?

Barbara Kurdej-Szatan - premiera sztuki Porwanie
Barbara Kurdej-Szatan - premiera sztuki Porwanie
Barbara Kurdej-Szatan w "Wiadomościach" TVP
Barbara Kurdej-Szatan w "Wiadomościach" TVP
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także