NewsyBarbara Kurdej-Szatan dostanie fortunę za udział w popularnym show Polsatu. Ma duże szanse na zostanie faworytką formatu

Barbara Kurdej-Szatan dostanie fortunę za udział w popularnym show Polsatu. Ma duże szanse na zostanie faworytką formatu

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu
Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu
Magda Kwiatkowska

02.07.2021 22:20, aktual.: 03.07.2021 01:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd M jak miłość. Od lat wciela się w postać Joasi, dzięki której w krótkim czasie zyskała sympatię widzów. Na początku nie zapowiadało się na to, że zostanie w formacie na dłużej, ponieważ jej wątek był jedynie epizodem. Produkcja jednak szybko zrozumiała, że nie może jej stracić i teraz jest jedną z głównych postaci ulubionej telenoweli Polaków.

Basia w zeszłym roku po raz drugi została mamą. We wrześniu na świat przyszedł Henio, który od pierwszych dni życia stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Przyszła mama przez cały okres ciąży relacjonowała fanom, jak przygotowuje się na powitanie synka. Mimo że przybyło jej obowiązków, cały czas jest aktywna w social mediach, gdzie publikuje kolejne zdjęcia, na których internauci mogą podziwiać, jak rozwija się chłopiec. Stamtąd również dowiadują się o nowych projektach zawodowych gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan weźmie udział w popularnym show Polsatu

Kurdej-Szatan po porodzie postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy, aby w pełni poświęcić się wychowywaniu Henia. Wiadomo już, że w styczniu wraca na plan M jak miłość, o czym poinformowała w jednym z wywiadów. Produkcja zadbała o to, aby stworzyć dla niej komfortowe warunki pracy, dzięki czemu nie będzie musiała rozstawać się z synkiem.

Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę — komentowała w wywiadzie dla Party.

Barbara jest bardzo ambitna i stale angażuje się w nowe projekty. Kilka tygodni temu głośno było o tym, że starała się o posadę prowadzącej Mam talent!, jednak jej kandydatura została odrzucona.

Aktorka nie poddaje się i jak donosi Pudelek, już na jesieni widzowie zobaczą ją w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tabloid dowiedział się również, że produkcja zapłaci jej za jeden odcinek aż 12 tysięcy złotych.

Basia się bardzo cieszy. Pieniądze nie są tu najistotniejsze. Chodzi o to, że będzie mogła połączyć swoje dwie wielkie miłości: aktorstwo i muzykę - powiedziała Pudelkowi osoba związana z produkcją.

Będziecie trzymać kciuki za Barbarę Kurdej-Szatan?

  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała pokoik syna
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie
  • Barbara Kurdej-Szatan - wystawa "Ikony"
  • Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa "Ikony"fot. AKPA
[1/7] Barbara Kurdej-Szatan pokazała pokoik syna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także