Format cieszył się sporym zainteresowaniem widzów, którzy z zaciekawieniem śledzili losy bohaterów szukających uczucia. Przemek był już doświadczony w podobnym projekcie, ponieważ miał za sobą kilka edycji programu Down The Road, gdzie współpracował z grupą osób z Zespołem Downa.
Basia Kurdej-Szatan komentuje odejście Przemka Kossakowskiego z telewizji
Przemek niedługo po finale miłosnego reality show podjął decyzję o tym, aby zrezygnować z dalszej współpracy z telewizją. Ogłosił to w social mediach, gdzie opublikował oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Fani nie ukrywali w komentarzach, że będzie go brakowało na wizji, ale życzyli mu powodzenia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, to co się stało skomentowała Basia Kurdej-Szatan:
Czy jej zdaniem Przemek zatęskni za pracą w telewizji?
Jesteście fanami Przemka?