NewsyBarabra Kurdej-Szatan odeszła z TVP i od razu dostała propozycję od konkurencji! Ma zostać gwiazdą największego hitu stacji!

Barabra Kurdej-Szatan odeszła z TVP i od razu dostała propozycję od konkurencji! Ma zostać gwiazdą największego hitu stacji!

Barbara Kurdej-Szatan praca
Barbara Kurdej-Szatan praca
Rafał Matuszczak

24.06.2019 12:21, aktual.: 24.06.2019 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu straciła pracę w TVP. Telewizja Publiczna podziękowała jej za udział w kilku programach rozrywkowych. Choć była to dla aktorki niespodziewana decyzja, nie musi martwić się o swoją przyszłość. Dobrym ruchem okazało się przyjęcie propozycji Polsatu kilka sezonów temu i zagranie w serialu W rytmie serca. Dzięki temu stała się ulubienicą szefostwa stacji.

Basia gra w naszym serialu „W rytmie serca” i świetnie sprawdza się w roki Marysi. A już 30 czerwca będzie naszą gwiazdą festiwalu w Opolu. Wspólnie z Maciejem Rockiem i Macieje Dowborem poprowadzi koncert „Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje" – donosi magazyn Flesz.

Nic dziwnego więc, że stale pojawiają się plotki, jakoby Basia miała wystąpić w Tańcu z Gwiazdami. Tym razem jest to bardzo prawdopodobne. Polsat jest w momencie kompletowania uczestników do jesiennej edycji, a aktorka jest jedną z głównych kandydatek. Na drodze może stanąć jedynie jej kontakt z siecią komórkowa, której twarzą jest od kilku lat. Jest bowiem konkurencyjną do tej, która sponsoruje taneczne show.

Myślicie, że tym razem dojdzie do porozumienia i blondynka wystąpi w programie? Jedno jest pewne, zwolnienie z TVP nie spędza Basi snu z powiek:

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego wszystko co mnie spotyka, przyjmuję z wielką pokorą – wyznała w jednym z wywiadów.

Cóż, czekamy więc na oficjalne stanowisko.

  • Barbara Kurdej- Szatan z seksownej czerwonej mini
  • Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach
  • Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatan
  • scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
  • Basia Kurdej-Szatan na pokazie Dawida Wolińskiego
  • Basia Kurdej-Szatan - Artyści przeciw nienawiści 2019
  • Basia Kurdej-Szatan - Artyści przeciw nienawiści 2019
[1/7] Barbara Kurdej- Szatan z seksownej czerwonej mini
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także