NewsyBarbara Kurdej-Szatan wpadła w szał! Puściła wiązankę pełną przekleństw. "Boli mnie cała klatka piersiowa. Trzęsę się i ryczę"

Barbara Kurdej-Szatan wpadła w szał! Puściła wiązankę pełną przekleństw. "Boli mnie cała klatka piersiowa. Trzęsę się i ryczę"

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
05.11.2021 10:40, aktualizacja: 05.11.2021 16:26

Barbara Kurdej-Szatan, prawdziwy człowiek orkiestra, urodziła się w sierpniu 1985 roku w Opolu. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Następnie zaczęła grać w teatrze. Popularność przyniosły jej jednak występy w reklamach telewizyjnych sieci komórkowej Play. W 2014 roku zagrała główną rolę w filmie komediowym pt. Dzień dobry, kocham cię! Jest też znana z innych produkcji, w tym: Ciacho, Pech to nie grzech, Wkręceni 2, M jak miłość, Pierwsza miłość, Narzeczona na niby, Swingersi, W rytmie serca.

Kurdej-Szatan interesuje się też muzyką i tańcem. Prowadziła programy, takie jak: The Voice of Poland, The Voice of Poland Kids, Dance, Dance, Dance. Była finalistką dziesiątej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami na Polsacie. Jeszcze latem ogłoszono, że ma się pojawić w kolejnej edycji Twoja twarz brzmi znajomo.

W życiu prywatnym jest żoną Rafała Szatana. Małżonkowie wychowują wspólnie dwoje dzieci: Hannę (ur. 2012) i Henryka (ur. 2020). Jej ostatni poród był szeroko opisywany w mediach. Skąd pomysł na nadanie dziecku akurat imienia Henryk? Jak wyjaśniła Barbara:

Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: "Super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne". Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to sam.

Kurdej-Szatan nie kryje swoich sympatii/antypatii politycznych. Ostatnio mocno odpaliła się na Instagramie. Co takiego napisała gwiazda?

Wulgarny wpis Kurdej-Szatan. Co napisała?

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim Instagramie filmik zamieszczony pierwotnie przez Strajk Kobiet. Widać na nim, w jaki sposób Straż Graniczna traktuje uchodźców. Wideo chwyta za serce. Aktorka nie próbowała nawet ukryć mocnych słów. Napisała:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!

To jednak nie koniec emocjonalnego wpisu. W dalszej części posta poruszyła tematy związane z reprodukcją.

I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!! – dodała.

Cały wpis publikujemy poniżej. Opinia przedstawiona przez Kurdej-Szatan wywołała mieszane reakcje. Jeden z internautów napisał:

Trochę chyba emocje wzięły górę patrząc na język w tym poście... Mordercy? Nie widzę żeby kogoś mordowali a chyba nie można bezpodstawnie kogoś oskarżać... To jest urywek filmu, nie wiemy co się działo wcześniej i później...

Jeszcze inny dodał:

Co się kur*** dzieje, że Polska broni swoich granic? To jest coś dziwnego ? Ktoś nie legalnie chce przekroczyć granice po to jest straż graniczna. Jestem dumny ze  straży granicznej (oryginalna pisownia).

W komentarzach nie pojawili się tylko przeciwnicy ideologiczni Kurdej-Szatan. Wiele osób ma takie same poglądy jak ona. Jedna z użytkowniczek napisała:

Ludzie!!!!! Opamiętajmy się!!!! To się dzieję tu i teraz! Prawdziwy horror na naszych oczach!!! Udawanie, że nas to nie dotyczy właśnie pozwala na takie działania!!! Za niedługo bezkarnie będą chodzić i strzelać do nas wszystkich!

A wy co myślicie na ten temat? Zgadzacie się z Kurdej-Szatan? Czy uważacie, że tym razem przesadziła? Podzielcie się swoimi opiniami.

Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z fryzurą
Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z fryzurą
Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie
Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie
Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama
Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama
Barbara Kurdej-Szatan - jesień 2021
Barbara Kurdej-Szatan - jesień 2021
Barbara Kurdej-Szatan - premiera sztuki Porwanie
Barbara Kurdej-Szatan - premiera sztuki Porwanie
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także