NewsyBarbara Kurdej-Szatan opublikowała piękne zdjęcie z wakacji, a internauci wytknęli jej największy kompleks! Aktorce zrobiło się przykro „ja bym tak komuś nie napisała”

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała piękne zdjęcie z wakacji, a internauci wytknęli jej największy kompleks! Aktorce zrobiło się przykro „ja bym tak komuś nie napisała”

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Tila Nowak

21.07.2019 14:28, aktual.: 21.07.2019 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan od lat robi karierę na deskach teatru, ale wielu poznało ją dopiero z reklam jednej z sieci komórkowych. Potem gwiazda zaskarbiła sobie sympatię widzów grając w M jak miłość. Lada moment zobaczymy ją też w Tańcu z Gwiazdami. Jej "pięć minut" trwa już wieczność, a my kibicujemy jej z całych sił!

Niestety... Nie wszyscy są dla niej wyrozumiali. Pod nowym zdjęciem z wakacji Barbary Kurdej-Szatan rozpętała się prawdziwa dyskusja. O co poszło?

Bardzo Cię lubię, ale nogi masz bardzo klocowate - napisała jedna z osób.

Fani aktorki od razu stanęli w jej obronie:

Niestety na budowę ciała nie ma się wpływuTego komentarza nie da się nawet skomentowaćCzy my na serio, nie możemy być po prostu wobec siebie życzliwi?A ja zazdroszczę tak perfekcyjnie klocowatych nóg - czytamy w komentarzach obrońców.

Sama Barbara Kurdej-Szatan też się wypowiedziała. Krótko i dosadnie:

Ja bym tak komuś nie napisała. Nie widzę w tym sensu.Tomasz Kammel powiedział, że moje nóżki są „juicy” i tego się trzymam.

Ktoś, kto wspomniał o nogach aktorki doskonale musiał wiedzieć, że to właśnie jej czuły punkt i tym samym chciał po prostu zepsuć jej humor. Aktorka już jakiś czas temu podkreślała, że to właśnie jeden z jej kompleksów.

Co do hejtu... Przyznam, że musiałam się do tego przyzwyczaić. Najpierw oczywiście było, że beznadziejnie gram. Że mam słoniowatość nóg. Nie jestem fankom moich nóg, ale słoniowatość to chyba przesada - mówiła w Kulisach serialu M jak miłość. 

My cenimy ją za szczerość, szeroki uśmiech i grę aktorską. A teraz już nie możemy doczekać się jej występu na tanecznym parkiecie Polsatu. Jak myślicie, zgarnie Kryształową kulę? My już trzymamy kciuki, żeby te piękne nogi zaprowadziły ją do samego finału! :-)

  • Barbara Kurdej-Szatan w koronkowej sukni na festiwalu Mozarta
  • Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019
  • Barbara Kurdej-Szatan Instagram
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała brzuch
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Samochód Barbary Kurdej-Szatan
  • Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram
[1/7] Barbara Kurdej-Szatan w koronkowej sukni na festiwalu Mozarta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także