Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę - jak wygląda?
Barbara Kurdej-Szatan jest blondynką o subtelnej urodzie. Niedawno postanowiła odświeżyć wizerunek i skróciła włosy. Fotografię, na której pozuje z mężem, Rafałem Szatanem, opublikowała na swoim Instagramie.
Basia w włosach ściętych do ramion i ułożonych w delikatne fale. Od razu rzuca się jej podobieństwo do innej znanej aktorki, Anety Zając. Podobny typ urody, a teraz fryzura powodują, że Kurdej-Szatan wygląda jak jej siostra bliźniaczka.
Zmianę natychmiast dostrzegli obserwujący Kurdej-Szatan, który nie tylko komplementują jej urodę i to, że ze swoim mężem tworzą wyjątkowo udaną parę, ale tez upewniają się, czy rzeczywiście dobrze zauważyli, że Basia ścięła włosy.
- Wyjątkowe zdjęcie. Naprawdę wyglądasz Basiu przepięknie. Inaczej.
- Ścięłaś włosy?
- Wygląda pani inaczej, super naprawdę bardzo bardzo ładnie.
- O, przypominasz mi Anetę Zając w tej fryzurze...
- Nie komentuje zdjęć, ale ta fotka powala.
- Zjawiskowo – zachwycają się fani.
Rzeczywiście Basia Kurdej-Szatan na opublikowanej fotografii jest wyjątkowo poważna, a opis, który mówi "wkrótce", sugeruje jeszcze inną niespodziankę, a nie tylko krótsze włosy.