Masz urodziny 12 września? Sprawdź co o Tobie wiemy! Dla reszty – wibracja dnia

Urodzeni 12 września

Urodzeni 12 września

Wibracje dnia 12.09. 2016 – numerologiczna trójka

Szczęśliwy dzień – 3!

Dzisiaj masz szansę załatwić nawet z pozoru bardzo trudne sprawy, podjąć ważne decyzje.  Znajdziesz proste i perfekcyjne rozwiązania i poczujesz, że masz na wszystko wpływ! Zrób wszystko, by wykorzystać nadarzające się okazje!

,,Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie” Giovanni Boccaccio

Gwiazdy urodzone 12 września

  • Wojciech Jagielski (1960) polski dziennikarz
  • Dorota Miśkiewicz (1973) polska wokalistka jazzowa
  • Paulina Przybysz (1985) polska wokalistka

Kto urodził się 12 września?

Powiedzie mu się w handlu i współdziałaniu z innymi.

Czujny, bystry, zawsze stoi na straży swych interesów i gotów jest do obrony przed atakami wrogów. Nie obawia się jednak innych ludzi, żyjąc stale w głębokim przekonaniu o swej wyższości nad innymi i w pełnym poczuciu własnej siły.

Nie unika oponentów, lecz czeka cierpliwie na ich ataki, a nieraz sam je nawet prowokuje.

Pierwszy nie wkracza na pole walki, ale ostatni z niego schodzi. Mądry to człowiek, wyróżniający się swą wyższością umysłową nad innymi.

Usposobiony krytycznie, zamiłowany jest we wszelkich studiach. Lubi lekturę wszelkiego rodzaju i jest składnica wiadomości. Poważny, zastanawiający się jest zdolnym myślicielem. Jest przy tym niezwykle wrażliwy i czuły na swe otoczenie.

Odznacza się wytrwałością; we wszystkich swych czynach jest bardzo gruntowny i może się w życiu wznieść wysoko, dzięki własnym swym zasługom. Ma zdolności handlowe, a w tym, co odnosi się do rachunków i matematyki okazuje dużo intuicji.

Organizm jego jest wrażliwy. Wie on o tym i nieraz wykazuje przesadną troskę w sprawach diety, czystości pokarmów i sposobu ich przygotowania. Najbardziej wrażliwą częścią organizmu okazują się nieraz kiszki. Zdrowie jego jest dość dobre, co pozwala mu pracować wytrwale i usilnie.

Wady. Niepotrzebnie miesza się w sprawy innych ludzi, powodując nieporozumienia i rozdźwięk. Łatwo przeciwstawia się innym i wywołuje opozycje. Wszystko to może wywołać znaczne zamieszanie, które może mu zaszkodzić w karierze.

Co mu grozi? Może być narażony na walkę z tajnymi wrogami. A jego predyspozycja do wywoływania nieporozumień lub też wszczynania sporów występuje specjalnie w związku z zagranicą lub cudzoziemcami. Najczęściej nie robi wielkiej kariery.

Wojciech Jagielski

Wojciech Jagielski urodził się 12 września


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×