28 stycznia: Poszukaj okazji do spotkań towarzyskich! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

28 stycznia horoskop urodzeniowy

28 stycznia horoskop urodzeniowy

28 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 3!

Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia – Guy de Maupassant
Dzisiaj poczujesz silny przypływ energii.
Mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów i pojawić się większe perspektywy na przyszłość.
Istnieje szansa na awans, czy podwyższenie kwalifikacji.

Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim, dzięki którym odzyskasz poczucie swojej wartości.

GWIAZDY URODZONE 28 STYCZNIA

  • Magdalena Warzecha (1970)  – polska aktorka teatralna i filmowa
  • Elijah Jordan Wood (1981) – amerykański aktor
  • Grubson (1986 ) – polski raper i producent muzyczny

HOROSKOP NA 28 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 28 stycznia  jest oryginalny, samodzielny – nie pozwala się ograniczać. Nie znosi złośliwości.

Jest to natura władcza, niezależna a nade wszystko ceni swą niepodległość i nie chce znosić ograniczeń ani też poddawać się przymusowi.

Taki człowiek może daleko więcej zrobić dla ludzi, gdy ma pozostawioną zupełną swobodę działania i opiera się na własnych siłach jedynie, aniżeli gdy jest związany z niepomyślnymi warunkami życiowymi i przez nie ograniczany.

Zuchwały, władczy – niełatwo ustępuje w walce. A przytem jest wyczekujący i nieraz zachowuje się biernie, czekając na rozstrzygnięcie pomyślne dla siebie skomplikowanych sytuacyj życiowych.

Trudno go oszukać, gdyż przenika łatwo ludzkie charaktery. Do jego specjalnych właściwości należy doskonale orientowanie się w chorobach innych ludzi, dzięki czemu może zostać dobrym medykiem. Trafnie zdaje sobie sprawę z najbardziej zawikłanych sytuacyj życiowych.

Zawód dlań najlepszy taki, który wymaga koncentracji umysłowej i stałej pracy wytrwałej. Największe jednak rezultaty osiągnie w karierze intellektualnej: jako artysta, literat, muzyk, wynalazca.

Trzeba dodać, że człowiek urodzony dnia tego jest niezwykle wrażliwy i nie znosi żadnych złośliwości. Niełatwo go rozgniewać, ale najszybciej reaguje na szyderstwo.

Wady, jakie powinien starać się przezwyciężyć – to niezdecydowanie, rozproszenie, Zbytni pośpiech lub spóźnianie się do zajęcia. Często nie jest z siebie zadowolony i chętnie wszystko odkłada do innego razu.

Kobieta urodzona w tym dniu troszczy się o zdobycie majątku i nieraz denerwuje z powodu stanu interesów, lokaty kapitałów lub też zdania innych osób o sobie. Jest ona bowiem niezwykle wrażliwa na opinię.

Zarówno mężczyzna jak i kobieta troszczą się wielce o utrzymanie swej władzy i pozycji życiowej, zarówno jak i o powagę swego autorytetu.

Elijah Wood

Elijah Wood urodził się 28 stycznia 1981


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×